Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a gazdagsághoz vezető...

Mi a gazdagsághoz vezető legrövidebb út?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan olyan nagyértékű gépkocsit, házat stb. látni aminek gazdájáról egyértelműen lesüt, hogy az illető nem a Nobel díjjából kapirgálta össze a vagyonkáját.


Arra kérem ezeket a drága kedves embereket, hogy magyarázzák el nekem az üdvözítő utat!

Milyen "apró" kis csalfa bűn az, ami ilyen magasságokba tud repíteni?


2010. nov. 22. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

1 légy éber,

2 légy stréber,

3 légy héber

2010. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az ilyenekről nem muszáj elhinni, hogy milyen gazdagok, általában sokan hiteleket vesznek fel, aztán eladósodnak, aki pedig tartozása van, az nem annyira gazdag
2010. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*akinek
2010. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
79%

Olyan dolgok amikért előbb-vagy utóbb sittre kerülnek!Könnyű,gyors meggazdagodás nincs akik azt mondják tuti lopnak csalnak hazudnak...tisztelet a kivételnek!

Nagyértékű kocsit aranyakat...stb-t én is tudok venni...hitelre,de minek??:S

2010. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hitelekbe veri magát, ilyen tényleg sok van, vagy csal ezerrel.
2010. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám azt mondja, inkább él szegényen, de így legalább nyugodtan alszik és nincs lelkiismeret-furdalása.
2010. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

nagyon sok módon lehet pénzt szerezni, és sokféle dolog van amiben nagyon sok pénz van, de ezekért mind kockáztatni kell, nyitottnak kell lenni a dolgokhoz és kell egy bizonyos szintű intelligencia. nem muszáj bűnözni hozzá, elég ha csak megtalálod a kiskapukat.

Az utolsó hozzászólónak pedig annyit, hogy nekem például nem lenne lelkiismeretfurdalásom ilyen miatt :) ha minden dolgot úgy kezelünk mint egy szent akkor semmire sem visszük az életben.

2010. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Harmoka ***** válasza:
100%
Rövid út egy átlagembernek biztos nincs. Dolgozni kell, keresni a lehetőséget a kitörésre. Engem most pl. az izgat, hogy lenyúlják a magánnyugdíjpénztári pénzemet, plusz mire én nyugdíjba megyek vagy alig vagy egyáltalán nem lesz nyugdíjam. Most találtam egy lehetőséget, ami nekem ugyan teljesen új, de 49 évesen megpróbálom, mert ha másokat is izgat ez a probléma akkor meg tudom belőle szerezni azt az összeget, amivel már nem kell izgatnom magam, ha nyugdíjba megyek. Igaz ehhez szemléletet kell váltanom, mert jelenleg alkalmazottként dolgozom, de mivel kaptam ezt a lehetőséget, egy jelzésnek is tekintem, mert akkor jött amikor változtatáson gondolkoztam. De hangsúlyozom, ebbe munkát kell beletenni, de legalább látszik az eredménye, ha jól csinálom, csak rajtam és rajtad múlik.
2010. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Harmoka ***** válasza:
84%
Bocsi előző vagyok, bűn és csalfaság nincs benne, olyanba nem mennék bele én is szeretek nyugodtan aludni.
2010. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát a legrövidebb út egyértelműen az, ha jó családba születsz.

Különben lehet vagyont szerezni úgy is, hogy "jó helyen vagy jó időben", mondjuk elindítasz egy vállalkozást egy vegetáló területen, de fél év múlva valami miatt felfut, te meg kaszálsz rendesen. Ehhez nem is kell sok ész, se törvénytelen dolog, csak egy kis mázli.

2010. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!