Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha álláshirdetésnél nem kérik...

Ha álláshirdetésnél nem kérik konkrétan, hogy csatoljam a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát (e-mailes jelentkezéskor) akkor is el kell küldeni ezeket?

Figyelt kérdés
És ha nem kérnek fényképes önéletrajzot, akkor küldhetek fénykép nélkülit? Vagy jobb minden esetben a fényképes?
2010. nov. 23. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az önéletrajz elég, dokumentumok másolatát csak állami cégekhez kérik, és ott is akkor, ha külön kiírják, hogy csatold.

fénykép nem kötelező, de egy pluszpontért megéri belerakni.

2010. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fénykép nélkül be sem fognak hívni, másolat csak akkor kell ha külön kérik.
2010. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én olvastam több helyen, hogyha nem kérik a fényképet, akkor jobb nem is küldeni, de nem tudom....én inkább fényképeset küldök. Baj nem hiszem, hogy van belőle.

Diplomamásolatok, ilyesmik nem kellenek. Viszont ha van ajánlóleveled, akkor azt el lehet küldeni, vagy jelezni, hogy ha érdekli őket, akkor el tudod küldeni.

2010. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!