Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minden álláshirdetésnél azt...

Minden álláshirdetésnél azt látom, "elvárás: 3 év gyakorlat, . " Honnan lesz 3 év gyakorlatom, ha eleve fel sem vesznek, mert nincs gyakorlatom?

Figyelt kérdés
Vagy a kisebb cégek nem Interneten hirdetnek, személyesen kell munka után érdeklődni, van-e betöltendő állás, s ott elképzelhető, hogy kezdőket is alkalmaznak? Köszönöm.
2011. okt. 16. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első állás a legnehezebb ez igaz.

Ezért érdemes még az egyetem alatt elhelyezkedni gyakorlatra, kisegítő munkára (akár ingyen) egy cégnél,azok általában átvesznek az egyetem után. És akkor lesz gyakorlatod.

2011. okt. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:)

köszönöm, nem az első munkahelyem. Ahol az egyetem alatt gyakorlaton voltam, ott dolgozom most, de teljesen más területen szeretném magam kipróbálni, egy külföldi munka miatt, amihez tapasztalat kell, de nem tudok tapasztalni, mert idehaza is úgy vennének fel, ha lenne gyakorlatom.

Így akkor, hogyan tovább?

Köszönöm a válaszodat.


A kezdőt azért írtam, mert az adott területen lennék kezdő.

2011. okt. 16. 09:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz. sokszor előfordul, hogy valami mást látnak meg a CV-ben és felvesznek. Meglátják a lehetőséget. nem kell feladni csak mert egy kritériumnak nem felelsz meg.
2011. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, legyél 25 éves, legyen 5 év gyakorlatod, ne akarj gyereket és táncolj úgy, ahogy a személyzetis fütyül. Én se találok állást pályakezdőként. Még takarítónőnek se vettek fel, mert "nincs gyakorlatom és referenciám". Pedig anyám tanúsíthatja, hogy ki tudom pucolni a vécét.
2011. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Oda se neki én mikor munkanélküli voltam kereken 40 jelentkezés küldtem szét 38-ra nincs elég gyakorlatom ,1-et nem érdekelte ,hogy nincs gyakorlatom sőtt úgy gondolták jobb is hogy nincs ők majd kezelésbe vesznek. De nekik végül az lett a gondjuk ,hogy messze lakom. A felmaradó is így gondolkodott először de aztán meg talált közelebb lakót.

Gyakorlatod úgy lehetne legkönnyebben ,hogy ha a munkakörödben amiben szeretnél dolgozni hirdetnének ,hogy gyakornokot keresnek (mint pl: informatikusoknál). Még van egy másik megoldás mégpedig szert teszel egy keresztapára és akkor nem kell a gyakorlat.

2011. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán jelentkezni kell akkoris, ha nem 100%-ban teljesíted a követelményeket - más sem fogja...
2011. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor lehet, hogy elküldöm az önéletrajtomat :)
2011. okt. 16. 17:05
 8/10 A kérdező kommentje:
önéletrajzomat
2011. okt. 16. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem jól mondod nem lehet ,hogy elküldöd hanem tuti ,hogy elküldöd.Ugyan is nem vesztesz vele semmit
2011. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találok munkát diplomáciával és felsőfokú nyelvvizsgával.
2011. okt. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!