Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes próbavásárlónak...

Érdemes próbavásárlónak jelentkezni? Mégis hogyan zajlik ez?

Figyelt kérdés
Láttam egy hirdetést, próbavásárlókat keresnek. Lényegében én vásárolgatok, szolgálatatásokat veszek igénybe, és ezért nekem még fizetnek is. Hol itt az átverés? Saját pénzből kell vásárolnom?
2010. nov. 26. 08:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, arra utalják a munkabéred.
2011. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A cég kezdetben korrekt veled,majd az első hónapod után elkezd palira venni. Mindenféle ürügyre hivatkozva nem fogadja el a munkádat,így fizetni sem fog! Ezt mástól is hallottam,de már a saját bőrömön is megtapasztaltam.És nem egy munkáról beszélek! Ha valakinek van olyan szabadideje amiben szívesen csinálna ingyen munkát az csinálja! Ajánlatos a fórumokon utána nézni a cégnek! Mert a rengeteg ember amit ír azt nem véletlenül írja! Személy szerint én MINDENKIT ÓVA INTEK A Phantom Shopping cégtől! De ha valaki tényleg 3-4 ezerért hülyére akarja vetetni magát,ám lelke rajta!!
2016. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Maga a mystery shopperkedés nem rossz dolog,jómagam is csináltam,így van tapasztalatom cégek terén. Ezek közül kiemelném a Phantos Shopping-ot. Korrekten minden hónapban kifizetik az embert. Dögivel van munka is.Széles a palettájuk és rugalmasak is tudnak lenni.

ÁKIR Shopping; A bejelntéssel trükközik a cég ( alkalmi munkavállalóként jelentene be). A fizetés? Speciel én 09 hóban dolgoztam nekik,jelenleg 11 hó van és nem utalták el a pénzt többszöri ígéret ellenére sem. Tehát ezzel a céggel mindenki csakis saját felelősségre dolgozzon! A kifizetés kétséges,nm garantált. Bár aki szereti az ingyen munkát... :-)

Checkstone; Náluk is van próbavásárlói munka. Kifizetés negyedévente,vagyis 3 hónapot várni kell a pénzedre,de kifizetnek. Igaz euróban,de fizetnek.

Remélem tudtam segíteni.

2017. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!