Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Burgerkingben dolgozni?

Burgerkingben dolgozni?

Figyelt kérdés
Idén diplomáztam, sajnos jelenleg nincs más választásom így jelentkeztem a Burgerkingbe dolgozni. Innen legalább felhívtak :) Van itt valaki aki dolgozik/dolgozott gyorsétteremben? Érdekelne milyen ott a munka, mennyi az órabér?
2010. nov. 26. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én mekdonáldszban dolgoztam másfél évet diákként. Az akkori állandó dolgozók nem nagyon voltak elragadtatva a fizetéstől, de a minimálbért kézhez kapták. Ált a nyalisokat szeretik a legjobban a menedzserek. Undorító egy munka a gyorséttermek minden formája. Mindegyik 1 követ fúj(meki,kfc,burger). Tipikus olyan munkahely ahova azért megy az ember amiért te is. Mert valamit muszáj dolgozni. Szükségszerű! Ezek után nem akarok gyorséttermeket látni soha többé. MAx ha gyerekeim lesznek és veszek nekik happy mealt. Egy szó mint 100.

Erőt és kitartást neked!

2010. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!