Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teljesen pályakezdőként mire...

Teljesen pályakezdőként mire kell odafigyelnem mielőtt munkába állok?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még munkám, nem tudom milyen papírokat kell esetleg megcsinálni, beszerezni, mikre kell odafigyelnem pl. adózás, járulékok nyomon követése stb. terén. Továbbá nem tudom hogy az interneten hol találom meg ezeket az alapvető információkat.
2010. nov. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
na erre én is kiváncsi vagyok:S
2010. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos sehol nincsenek ezek összeszedve, ajánlom, hogy guglizz a témában sokat, így összeszedegetheted az információkat.
2010. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az oké h google, de a saját tapasztalaitokra lennék kíváncsi, mert a google-n vagy megtalálok vmit vagy nem...
2010. nov. 29. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok, de semmit sem tudok...Annyira félek, hogy jól át fognak b*szni pont azért, mert semmit sem tudok ezzel kapcsolatban...Már bánom, hogy nem tanultam tovább :(
2010. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne bánd, mert én továbbtanultam, de ezekre a gyakorlati dolgokra ott sem készítenek fel, esetleg ha ilyen humán-erőforrás vagy bankszakmás szakon lennél...
2010. nov. 30. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!