Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes egy 120-130 ezer...

Érdemes egy 120-130 ezer Ft-os tőzsde tanfolyamra elmenni, vagy saját erőből is lehetünk sikeresek a tőzsdén?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy megér-e ennyi pénzt befektetni egy ilyen tanfolyamba, ha el szeretnénk kezdeni tőzsdézni, vagy saját erőből (+ a megspórolt tőkével): könyvekből, internetes anyagokból és sok gyakorlással is lehetünk-e sikeresek a tőzsdén?

Akik ma aktívan tőzsdéznek, ők hogy látják, illetve hogy kezdték? Mindenki elment egy ilyen tanfolyamra?


Úgy olvastam máshol, hogy pl az itt található könyvek jó alapnak számítanak:

[link]


2010. dec. 1. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A könyvet javaslom. Illetve könyveket. Sokat. Sokszor. Meg blogokat. Aztán majd meglátod, hogy szükséged van-e tanfolyamra. Szerintem nem lesz.
2010. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a tőzsde olyan lenne, hogy kiperkálsz x összeget, aztán megy a dolog, akkor senki nem dolgozna, nem mindenki ilyen tanfolyamot végezne és tőzsdézni. Én egyelőre nem tudok róla, hogy ez így lenne.
2010. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok tanfolyam párti, de ha van rá pénzed elmehetsz, veszteni nem vesztesz vele az biztos.
2010. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne menj tanfolyamra. én is voltam már, nem mondom a nevét, maradjunk annyiban, hogy "tőzsdeiskola" beírod a gúgliba aztán jónapot. nem ér semmit. Tanulj angolt, hogy tudj olvasni amerikai könyveket a tőzséről, demózz, NE daytradelj, szigorúan csak swingtrade!! semmilyen oktatásra ne menj!
2011. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt egy jó írás ezügyben:

[link]

2011. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsó válaszadó, 2108-as. előtted lévő vagyok. ott a pont nálad. ez ennyi. alapműveltség ez a cikk, mindenkinek látnia kell.

Gábor

2011. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2108-as vagyok, úgy látom nagyon sok mindenről hasonlóképp gondolkodunk, a többi topicban is én írtam az előbb...
2011. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2108,2135, én is írtam most pár topikban véleményt, így, hogy újonnan beregisztráltam a gyakorikerdesekre. Gondoltam, kicsit rendet teszek tőzsde ügyben:) Tetszik a cikk amit belinkeltél, rég nem olvastam már ilyen jó cikket a tőzsdéről. ez lehetne a Bibliánk. Nem tudok neked privmailt írni, szeretném ha te írnál

Gábor

2011. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hali! Én is pont ezt akartam javasolni, mindjárt megy a privi! András
2011. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! Tényleg jó a cikk!
2011. jan. 19. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!