Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozhatok e megbízási...

Dolgozhatok e megbízási szerződéssel délutánonként, ha közben munkaügyis tanfolyamra járok?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, anniy kiegészítővel, hogy ugye akkor kapom a tanfolyamra a pénzt, mert ez az utolsó tanfolyam amit indítanak jelenleg.De közbe bejött egy két hónapos munka ami megbízásival lenne és az időm én osztom be és jól fizetne, mert ügyes vagyok iylen munkákban.Szóval szerintetek a tanfolyamra járhatok, persze akkor pénzt nem kapok gondolom, vagy ez hogy megy?Mert tudom, volt aki alkalmi munkát akart vállani, csak a választ nem hallottam, mert akkoriban ez nekem még nem volt aktuális:S Köszönöm válaszotokat!
2011. aug. 11. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!