Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnék gyorsan 8 Millió...

Hogy tudnék gyorsan 8 Millió Ft-ot szerezni?

Figyelt kérdés
Lakáshitel kifizetésre kellene...
2010. dec. 10. 15:10
 1/7 arbeitmachtfrei ***** válasza:
48%
Különben így látatlanba megmondom, hogy te teszed fel ugyanitt kb 2 órája az ezzel kapcsolatos kérdéseidet. Mi lesz a következő? Tud valaki kölcsönadni?
2010. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha rájössz, kérlek, nekem is szólj, engem is érdekel :)
2010. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Te arbeitmachtfrei!


Namost ha nem tetszik a téma, ne válaszolj!

Ennyi!

Különben meg mi közöd hozzá, mi lesz a következő kérdésem?

Most hűdenagy májer vagy, hogy itt látnokoskodsz? Minek vannak itt, akik ennyire képesek?

Nincs problémád?

Jó neked.

Ja, te nagyon okos vagy, és megoldod magad?

Jó neked.

Hanyagolj, én is azt teszem.

2010. dec. 10. 15:16
 4/7 A kérdező kommentje:

A többieknek köszi ;-))

Majd szólok, ha sikerül :-))

2010. dec. 10. 15:17
 5/7 arbeitmachtfrei ***** válasza:
80%

Azt hiszem előbbi klérdésedre ha visszaolvasnád, értelmes választ adtam.

Inkább az lep meg, hogy ilyen kérdést teszel fel. Szerinted erre van normális válasz? Őszintén....

2010. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Tőzsdézz,lottózz,kaszinózz,stb.Hátha bejön valami.:)

Amúgy átérzem a problémádat,de sajnos igaza van annak,aki azt írta,hogy erre nincs normális válasz.Próbálj meg beszélni a bankkal,hátha nincs még minden veszve.Tapasztalatból tudom,hogy ha az ember nem is tud,vagy csak csekély mértékben tud fizetni,de keresi a kapcsolatot a bankkal,hogy megoldást találjanak,akkor az általában jó pont.Én szorítok neked.

2010. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 arbeitmachtfrei ***** válasza:

Na tessék, csak mert nehogy vezérbunkó legyek.

Kell írni egy méltányossági kérelmet , lehetőleg a fiókvezetőnek címezve egyből, amiben leírod mi történt, és szeretnétek mielőbb talpraállni. Ha rendes enged valamennyi haladékot, megteheti mert a hatáskörében elbírálhat egyedileg kérelmet. Remélem hasznos választ adtam.

2010. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!