Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan pénzt...

Hogyan tudnék gyorsan pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

1-2 nap alatt szükségem lenne rá. Eladni nem tudok semmit. Már azon gondolkozom, hogy ellopok valamit. Kölcsön senkitől sem kapok és az egész életem ezen múlik. Ne azt kérdezzétek mi is ez, inkább azt mondjátok meg honnan szerzek (minimum) 10 ezer forintot két nap alatt.


Kolduljam össze valahol?


2011. aug. 7. 20:28
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

ja, ami a legviccesebb:

egy vállalkozás beindításához kellene ez a kevés pénz, amiből, ha jól gondolom egész életemben meg fogok tudni élni. Az anyagár kellene az összetevőkhöz, vegyszerekhez és a megvilágításhoz. Plusz nagyon nem ártana levédetni de az már luxus volna. Van egy jó notebookom, de ez az "életem" minden fontosabb ügyemet ezen keresztül intézem hogy is mondjam, nem merem eladni.... pedig 100 ezret minimum kapnék érte. A vállalkozás 50-50%-os vagy nagyon-nagyon-nagyon beindul, olyannyira, hogy következő héttől repülőgéppel fogok hazajárni. Vagy ugyanúgy elsimul a semmiben mint mostanában MINDEN. amivel halandó magyar ember próbálkozik.

2011. aug. 7. 20:31
 2/36 A kérdező kommentje:
nagyon szívesen megdolgoznék a pénzért és talán ráérne egy hónapot, de fél éve munkát keresek és nem kapok sehol, pedig nem vagyok sem nyomorék, sem túl öreg. (20F)
2011. aug. 7. 20:32
 3/36 anonim ***** válasza:
Ha megírod (nagyvonalakban) privátban hogy mi az ötlet, akkor én fektetnék be. Bár eléggé szkeptikus vagyok az olyan ötletekkel szemben amivel jövőhétre már repülőgépre tellik.
2011. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
hát igen (: nem akarom, hogy valaki ellopja. jelenleg aprópénz kell, nem befektető. befektetőt akármikor találnék egy brókercégen keresztül.
2011. aug. 7. 20:54
 5/36 anonim ***** válasza:

De mégis mi ez?


"összetevőkhöz, vegyszerekhez és a megvilágításhoz"


Valamilyen kémiai folyamat mely során értékes dolgot állítanál elő?


Ugye nem az aranycsinálás nyitjára jöttél rá? Esetleg kőolaj? Vagy napcella?


Mindezt otthon a garázsban?

2011. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

:D azaz, keresem a vörös oroszlánt. felcsapok alkimistának.


vegyszer alatt egyszerűen a lakkot értem, amivel kezelem az általam elkészített műremeket. a bevilágítás meg azért kell, hogy hatásosabban ki tudjam állíttani a boltokban, ahol beveszik bizományba (:

2011. aug. 7. 21:29
 7/36 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értem valami szoborszerűséget készítettél? (készítenél?)


Egy darabot? És ebbe mi a nagy üzlet? Miért fogja megvenni valaki sok-sok millióért?

2011. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

igen, olyasmi. a lényeg, hogy egy színpadi megvilágítás lemodellezésével állítanám ki, így profi fényeket kapna és kiemelkedne a tömegből.


egyébként a párspermium elméletre alapozva gazdagodnék meg belőle. lehet, hogy budapesten egy kelne el egy hét alatt. de ha budapesten 8 helyre viszek ilyen tárgyakat, van rá esély, hogy egy hét alatt mondjuk 4 kel el. Ha van annyi pénzem, hogy tudjak utazni, ki tudom vinni bécsbe, párizsba, mindenfele. Otthagyni bizományiba és otthagyni esetleg egy névjegykártyát utánrendeléshez. Lehet, hogy párszor ki kéne mennem, de egy idő után elegendő lennem feladni egy csomagot a postán. Akár ausztráliába, nagy britanniába, ázsiába (bár oda nem érdemes) vagy amerika több államába is ki tudom ugyanígy vinni. ha találok fix megbízható partnereket, mondjuk világszerte 100-at, akkor havi 100 szoborból, amit mondjuk, akár fillérekért 5-10 ezerért adok 1 milliót keresnék.


Ez lenne az alap.


De ehhez kellene egy kis sufni, ahol az első kis bigyót összedobom a displayyel (:

2011. aug. 7. 21:45
 9/36 anonim ***** válasza:
És miért vennék meg ezt az emberek? Nehéz elképzelnem hogy miért van szüksége tömegesen az embereknek kis szobrokra az otthonukba :)
2011. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Később persze finomodhat az egész, a displayre logó kerülhet és nemesebb anyagokból is előállítható, a termékek olcsóbbak is lehetnek. De mondjuk havi 100 szobrot összedobni tudom, hogy nagy meló, de nem lehetetlen.


Ha mondjuk ezeket sémára gyártom le akkor elég ha naponta megcsiszolok mondjuk 50-et a darabjaiból és akkor 3-4 nap alatt összeáll a 100 darab a maradék időben sportolhatok, stbstb. sőt, bérelhetek hatalmas műhelyet, profi asztalosgépekkel, stbstb. És ha nagyon megy a dolog bevonhatok másokat és terjeszkedhetek tovább a földön.

2011. aug. 7. 21:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!