Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan/hol találtad a mostani...

Hogyan/hol találtad a mostani állásodat? (netes oldal, ismerős stb. )

Figyelt kérdés
Nehéz volt megkapni a munkát?(állásinterjú élményei stb..)
2010. dec. 11. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én ismerős útján találtam, még csak meg sem hirdették az állást én voltam az egyetlen jelentkező, nem bánom, mert enélkül lehet még most is munkanélküli lennék és éhenhalnék
2010. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakornokként hallottam a cég programjáról, amire később jelentkeztem. A munkáért meg kellett küzdeni, több forduló, interjúk, a végén assesment center. 300 ember választották ki hármunkat.
2010. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerős által értesültem róla. Az interjú kegyetlen volt, úgy mentem ki, hogy ide többet soha nem fognak hívni. Körülbelül egymillió kérdést kaptam, hogy ehhez vagy ahhoz értek-e, és persze a nagyja "nem" volt.

A párom a cég honlapján látta, hogy munkatársat keresnek és úgy jelentkezett. Öt körös interjún kellett részt vennie, nagyon durva volt!

2010. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Multinál dolgozom felsővezetőként. Fejvadász cég hirdette, nem volt egyszerű bekerülni mert az ellenfelemnek volt "hátszele" a cégnél. 3 körös interjú volt, a 3. kör és a bértárgyalás angolul.
2010. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nah, örülök h azért vannak sikersztorik!


Gratu mindenkinek, és további sok sikert mindegyikőtöknek;)


Várom a további sikertörténeteket:)

2010. dec. 11. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős ajánlotta hogy kell ember a céghez, egyébként nem volt hirdetve. Interjún nem volt semmi extra, egyből kitöltöttük a papírokat és következő héten kezdtem.
2010. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hirdetést adtam fel, megkerestek, felvettek. :)
2010. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
újság
2010. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ismerőstől hallottam, hogy az adott multinál mostanában van felvétel. Jelentkeztem egy munkaközvetítőhöz, ők behívtak állásinterjúra, amin volt intelligenciateszt, angol szituációs gyakorlat, csoportos szituációs gyakorlat, pszichológiai teszt; és mivel IT-s állásra jelentkeztem, volt szakmai teszt is. Utóbbi alapján döntötték el, hogy Windows-t vagy Unix-ot fogok-e supportálni. Ironikus módon, annak ellenére, hogy világ életemben mindig is Windows-t használtam; a Unix-like rendszerek után csak úgy hobbiból érdeklődtem; mégis Unix-os lettem. Egy hét múlva az interjú után értesítettek, hogy felvettek a céghez, menjek be aláírni a munkaszerződést.


Pár hete kezdtem, de igazából még nem dolgozom, mert még nem vagyok rendesen betanítva. Még az első fizetésemet sem kaptam meg.

2010. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!