Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mennyi az a minimál...

Budapesten mennyi az a minimális fizetés, amiból ki lehet jönni egy hónapban? (1fő)

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
130-140e Ft, ha egyedül laksz az albiban, nem akarsz koplalni és néha ki is mozdulnál egy kicsit. Aki azt mondja, hogy ez alatt is megy, attól leckéket vennék.. :)
2010. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is kb ennyire gondolok, 130-140.000 Ft.

De még nem próbáltam, hogy ez tényleg elég-e. Csak számolgattam, mert készülök Pestre, ha kapok munkát, és, hogy tudjam, mennyit kérjek minimum, ami alatt nem érné már meg a munka.

2010. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekem olyan nettó 700-800 ezer lenne az a bér, amelyért max. 1-2 évig Budapestre költöznék, nem azért mert sokat keresek, hanem mert ennyi kellene ahhoz, hogy az összes hétvégémet és szabadságomat távol töltsem attól az élhetetlen várostól, és még egy jelentős összeget megtakarítsak havonta azokra az időkre, amikor végre ott hagyom azt a koszfészket.
2010. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm kijön 80ból. Óvónő, majdnem ingyen étkezik az óvodában napi kétszer. Az albija 40 ezer. Kajára még kb. 5-6 ezret költ havonta, a maradékból vásárol, bulizik, még félretenni is tud, igaz nem sokat.
2010. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én közalkalmazottként 94600 ft-ot keresek, majd ha lejár a próbaidő, kapok melegételutalványt, ami kb. félhavi kajára lesz elég. Félretenni abszolút nem tudok. Épphogy kijvök egy hónapban, semmi luxusra nem telik...de otthon (Borsod megye) még ennyi lehetőségem sem volt.
2010. dec. 15. 07:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy számolgattam, hogy olyan nettó 100 ezerből ki lehet jönni, szegényesen, de nekem is ez a terv, ha van lehetőség legalább 100ért, akkor megyek, pályakezdőként pár évet kihúzni, utána meg lenne több pénz másik munkahelyen. Ha meg csak az inflációval lesz több, akkor meg akár fel is akaszthatom magam, ha lesz pénzem kötélre:)
2010. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
00:29, hol lakik a barátnőd 40e-ért rezsivel együtt? Csak én nem találtam 40-45 + rezsi alatt albit?
2010. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy szobát vett ki, és a 6. kerületben. A főbérlővel lakik együtt, aki egy egyetemista lány.

Egyébként én is laktam főbérlővel egy lakásban, ő egy idős néni volt, az a szoba nem volt annyira szép, mint most a barátnőmé, de nem is került ennyibe. Főbérlővel együtt lakni szerintem jó, mert a lakás is általában szebb, hiszen benne lakik, és olcsóbb is, hiszen minimális kiadása van miattad, valamennyi plusz víz- és villanyszámla. Ráadásul nem kockáztat, hiszen látja, mit csinálsz, hogy nem teszed tönkre a lakását.

2010. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

12-14 19:00!


Ha van valami amit utálok amikor vidékről felköltözött ismerőseim szidják Budapestet hogy így élhetetlen, meg úgy menekülnének innen. Én erre mit mondjak? Hogy a vidékiek meg elveszik a munkát azoktól akik Pesten nőttek fel?


Tény hogy sok a szemét, zsúfolt a közlekedés, nagy a forgalom. De az is tény hogy Bp az egyetlen metropolis. Sajnálatos hogy Mo ennyire Budapest központú de ez van.


Ne gyere ebbe a koszfészekbe, még a végén elkapsz valami betegséget!

2010. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100.000-ből kis ügyeskedéssel.
2010. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!