Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthon végezhető nomrális...

Itthon végezhető nomrális munka, ami tényleg fizet is? Van ilyen? Aki próbálta linkelne?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Nincs. Nem lesz. Különben nem dolgozná halálra magát mindenki..

Próbálgasd a PTC oldalakat, én is azokat nyomogatom.

2010. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi, de ebben én sem bízom, csak érdekelt volna hátha van ilyen:D
2010. dec. 20. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
J. K. Rowling például megtalálta. Van esély.
2010. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Van. Nagyon sok. A teljesség igénye nélkül néhány példa. Ez nem jelenti azt, hogy ha ilyet ajánlanak, nem vernek át. Ettől még léteznek ilyen munkák, és emberek pénzt keresnek velük. Az esetek egy részében megfelelő ház, lakás kell hozzá.


Tudományos kutatómunka (nyilván attól is függ, hogy milyen tudomány).

Programozás.

Fordítás.

Lektorálás.

Újságírás, és szerkesztés (itt sem mindegy, milyen terület).

Egyéb alkalmazott szellemi munkák: olyan tipusúak, ahol a főnök (vagy a megbízó) kiadja valakinek a feladatot: "itt a probléma, okos ember vagy, találd meg a megoldást".

Hálózati marketing (itt sem mindegy, milyen jellegű, és melyik cégnél).

Barkácsolás és egyéb asztalosmunkák.

Autószerelés.

Kötés, szabás, varrás.

Dísztárgyak, ékszerek készítése.

Zöldség- és gyümölcstermesztés, állattenyésztés.

Magántanítványok tanítása.

Masszázs.


és a lista hosszasan folytatható...


Mindegyikre rengeteg példa van, hogy emberek eredményesen csinálják, és pénzt keresnek vele. Az otthoni munka persze sosem jelenti azt, hogy wgyáltalán nem mozdulsz ki otthonról.

2010. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

en a paokban probaltam ki egyet es nagyon bejott.

ha erdekel irj konnyupenz.nagy@gmail.com

teljesen ingyenes szoval nem ilyen fizess elore marhasag, azok szerintem mind csak atveres

2010. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
napokban* :P
2010. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sághegyi Csaba válasza:

Van két ptc oldal, ami más a többitől. Free memberek nem kérhetik ki a pénzt, ám az upgraded memberek az upgrade díj 130-140%-át keresik meg 30 napon belül. A stabilitás érdekében az egyenleg adott %-át lehet kifizetésre kérni, a cégek napi pénzforgalma szerint kalkulálva. Minél többet kerestünk meg egyenlegünkre, annál nagyobb a kifizetési % értéke. Egyik cég februárban, a másik májusban lesz 3 éves. Jól működnek, magyarok is keresnek rajta. Nem is keveset. Alertpay-re fizet. Ha valaki regizik, kérem, ezeken a linkeken tegye:

[link]

[link]

2010. dec. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hello vannak Ptc oldalak amikkel tényleg lehet pénzt keresni persze megvan rá a módszer. Nem meggazdagodni lehet belőle de azért meg szedheti magát az ember belőle ha jól csinálja.

ha érdekel akkor irj és küldök linket és segítek ha kell: neobux92@freemail.hu

2010. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én mozdonyvezető vagyok. Havi max 160 óra munka légkondícionált környezetben és bőven 300ezer felett van a bruttóm +ingyen utazás +rengeteg béren kívüli juttatás pl. fizetik az internetemet, kajajegy, ajándék utalvány stb. hadd ne soroljam ...csak hát ehhez sokat kell tanulni.
2010. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10:17 Nem rossz. Gratulálok hozzá, csak mintha eltévesztetted volna a topikot :)

Elég nehéz a mozdonyvezetést otthon végezhető munkának eladni. Két extrém ötletem van:

1, Otthonról távirányítással vezeted a mozdonyt.

2, A mozdonyban laksz.

Gondolom, egyik sem áll fönn, de tényleg elismerésem. Tisztességes jövedelmet szerzel tisztességes munkával, és megdolgoztál érte, hogy ezt csinálhassd.

2010. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!