Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik valóban fizetős...

Létezik valóban fizetős otthon végezhető munka?

Figyelt kérdés

Rengeteg hirdetést láttam már ilyen-olyan otthon végezhető munkákról... borítékolás, gépelés, stb. De egyikben sem vagyok biztos, hogy nem átverés. SŐT!... Fórumokon olvastam, és az emberek 99%-a szerint átverés.

GYED-en vagyok itthon a kisfiammal és tényleg jó valami kis mellékjövedelem...

Tud nekem valaki olyan otthon végezhető munkát ajánlani, ami tuti, hogy nem kamu?! Esetleg valakinek személyes tapasztalata is van ebben?

előre is köszönöm


2011. szept. 16. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, fordítóirodának lehet csak otthonról dolgozni.

Amikor diák voltam 20 évvel ezelőtt, anyu szerzett a könyvkiadónál, ahol dolgozott borítékolást.

Sajnos ilyesmit azóta sem tudtam kihalászni. Állítólag diákmunkaként van sok ilyen, de azt is sokszor ismerősnek adják oda.

A gyerekfelügyelet biztosan létezik, de ott is inkább ismerős adja ismerősnek a nevedet.

Ennyi a személyes tapasztalatom.

2011. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnos én se tudok én is gyed-en vagyok.

nézegetem én is de tuti hogy átverős mind.

2011. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zul'Jin válasza:
100%

A legtöbb otthoni munka úgy néz ki, hogy:


"Küldjél nekünk 20 000 Ft-ot, mi küldünk neked hajtogatni való anyagot, amit eladunk 10 Ft-ért, és ebből részesedhetsz 1 Ft-ot. A következő adagért már 90 000 Ft-ot fizethetsz, az eladott anyagból meg részesedhetsz 3 Ft-ot! Az évszázad üzlete (nekünk)!"


Enyhe túlzással persze, de a legtöbb sajnos ilyen. Ha előre pénzt kér tőled, akkor az átverés. Ha nem kér, és úgy küldi a munkát és szerződés is köt, akkor az nem átverés. De ez ritkább, mint a fehér holló Mordorban.

2011. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik semmi ilyesmi. A "keress pénzt netezéssel" hirdetések mind átverések, vagy éppen MLM (ami szintén átverés). Nem a 99% hanem a 100% átverés, ebből soha senki nem keresett egy forintot se még, a csalókon kívül.
2013. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Regőczi Dániel válasza:
Igen, létezik ilyen. De az is igaz, hogy a sok átverős között nehezen találod meg a korrektet. Van alapvetően számítógépes vagy kommunikációs vagy fizikai (szerelés, hajtogatás stb.) Előfordul, hogy nálam is van ilyen munka. A számítógépes fajta, ugyanis számos olyan "apróság" van, amit vagy nem tud (még) a számítógép vagy bonyolult leprogramozni és ezért nem is éri meg. pl: adatrögzítő, adattisztító és hasonló jellegűek, amikhez szinte csak írni, olvasni kell tudni és felismertni a billentyűket. Ha esetleg még érdekelne, írj nyugodtan.
2014. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Regőczi Dániel ezt az otthoni munkát mindenhova oda írod? Te fa.szopó gecci! Szoopd le apádat köcsöög!
2019. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!