Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi tanácsadók, mennyire...

Pénzügyi tanácsadók, mennyire megy nektek mostanában?

Figyelt kérdés

Voltam interjún egy biztosítónál, kíváncsi lennék, hogy az ott elmondottak mennyire vannak összhangban a valósággal. Állítólag az átlagfizu, br. 400 ezer körül van.

Szerintem képességeim alapján jó lehetnék, csak nem tudom, hogy a gazdasági körülmények miatt érdemes-e belevágnom?

Főleg, hogy vállalkozóként kell csinálni.


2011. jan. 6. 13:08
 1/1 Veb ***** válasza:

Szia!


Az embereknek kell a felkészült megbízható tanácsadó aki SEGÍTENI akar és nem a jutaléka hajtja. A mostani helyzetben az emberek rájöttek, hogy félre kell tenni öreg napjaikra ami nagyon helyes! ( Nyugdíjbiztik ) Csak nem mindegy, hogy hol. Szerintem akkor vállald, ha szívvel lélekkel csinálod és nem félsz az elutasítástól illetve olyan embereket keresel akiknek KELL az ilyen szolgáltatás és nem olyanokat akik minden szavadba belekötnek.

Kitartás+türelem = Lesz az több is 400-nál : ) Idővel.

2011. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!