Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mostanában elég sokan mennek...

Mostanában elég sokan mennek építésznek. Ez azt jelenti, hogy ha én Győrbe megyek építész mérnökire, akkor lehet, hogy nem lesz munkám egyetem után?

Figyelt kérdés
10. osztályos gimnazista vagyok. Szeretnék építész lenni amióta az eszemet tudom, de mostanában sokan mennek építésznek, és félek, hogy talán később nem tudok majd elhelyezkedni.
2011. szept. 4. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen csak a mérnökökre előbb utóbb szükség is lesz, és mivel te még ettől nagyon messze vagy így lehet hogy változni fognak a dolgok. Bátyám 3 éve végezte el a mérnökit és csak most 3 hónapja állt munkába a végzettségével. Szóval jó ötletnek tartom ezt, főleg ha ismersz embereket az építőiparban.
2011. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az építészmérnökin már most sokan vannak, értem ezt úgy többen, mint ahányan kellenének a pályára. Bár azt kell hogy mondjam, nem igen van olyan egyetemi szak, ahol nem ugyanez a helyzet.

Én azt mondom még messze vagy attól, hogy bármilyen következtetést is le lehessen vonni, de ha ez az álmod, akkor csináld és majd lesz valahogy.

2011. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sose tudhatod, hogy lesz-e munkád vagy sem. Ami tény: sokkal könnyebben szerzel a végzettségednek megfelelő munkát, ha jó vagy azon a területen, mintha ellébecolsz a diplomáig és nem igazán értesz hozzá.
2011. szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!