Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy recepciós milyen kérdésekk...

Egy recepciós milyen kérdésekkel találkozhat munkája során? Pontosan mire terjed ki a munkaköre? Jelentkeztem egy ilyen munkára, és külföldi vendégeket is kell majd tudni fogadni.

Figyelt kérdés
Szívesen fogadnék tapasztalatokat, ha esetleg valaki dolgozott már ilyen munkát, hogy milyen igényei lehetnek egy külföldinek. Kicsit izgulok,hogy lesz olyan ismeretlen szó,amit lehet,hogy még nem hallottam. Vagy nem jut eszembe egy adott szó.
2009. febr. 3. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A szoba hanyadik emeleten van, hol van a lift, hol van a tarsalgo a hotelban a szobahoz kepest, hol van etterem a hotel kozeleben, mikor kell reggel elhagyni a szobat, mindennap takaritjak e a szobat, bemehetnek e masik szobaba is amelyik csak kicsivel olcsobb/dragabb lecsekkolni az hogy nez ki(kivancsiak az emberek).

Van e tv a szobaban, video... van e innivalo a hutoben, milyen.

Szoval mindent akarnak tudni.

2009. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előttem szólón kívül: mindenféle kérdés a környékről, városról, szórakozási lehetőségekről, stb
2009. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!