Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok? Valós távmunka...

Mit gondoltok? Valós távmunka lehet? Régi iratok digitalizálására jelentkeztem. Találkozott már valaki ezzel a munkával?

Figyelt kérdés

Fizetés: 1 raklap (iratok kartondobozokban vannak) elkészítéséért 8-10 ezer Ft-ot lehet keresni

Készpénzben, elszállításkor fizetünk. Nem bejelentett munka, számlát, semmit nem adunk.

Az első szállítási költség beugrót péntekig kellene postai úton eljuttatni hozzám!

A pénzt nem utalványon, nem bankszámlaszámra hanem normál borítékban kell feladni majd az alábbi címre.

Feladónak az azonosítószámát kell a borítékra írni, semmiképp sem nevet vagy címet. Ez a titoktartás miatt fontos.

A pénzt (2000Ft) egy A4-es lapba tekerd be hogy ne lopják ki a postások, a borítékba is mindenképp írd bele az egyedi azonosítódat!


2011. okt. 11. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ennek csak pár buktatója van

1 raklap irat kb 8-900 kg - ezért a melóért ennyi pénz semmi!!!!!!!!! - ennyi irat begépelése kb egy évi meló!!!!!!!!!

2 készpénzben fizetnek, elszállításkor - HAHA (ha egyáltalán megkapod, sose fogják elszállítani, így szabadulnak meg a hulladéktól - ráadásul valószínűleg veszélyes hulladék lehet tele penésszel)

3 nem bejelentett munka - NO KOMMENT

4 NEKED KELL FIZETNI - ha eddig nem volt gyanús, hogy átbaszás, akkor itt már kéne derengeni

5 a pénzt lenyomozhatatlan módon, borítékban kell feladni!!!!!!!!!!! - átbaszás!!!!!!!!!!!

2011. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lenyúlják a 2000 ft-odat és lelépnek. De amúgy is szánalmas, egy raklapnyi irattal 50 ezerért sem szórakoznék, nemhogy 8-10-ért.
2011. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

@15:19

Nem begépelés, először én is arra gondoltam, de szerintem szkennelésről van szó.

2011. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kamu!

Egy raklapnyi munka!

Jó ég!

Nekem volt egyszer diákmunkám ilyen.

Szórólapozás.

3-szor fordultunk ketten, mire elvittük haza, és még ki kellett hordani.

És mindezt 1-2 ezer forintért.

3 napom ráment.

Csak azért nem dobtam ki a kukába, mert azért mégis csak vállaltam, de soha többé ilyen munkát.

2011. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

egy munka sem valós, amiért pénzt kérnek.

Mért nem tanulja már meg mindenki

2011. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ok, ha szkennelni kell, akkor nem egy évi, csak egy havi munka ;) -a lényegen nem változtat, hogy egy köcsög nagy átbaszás...nem tudom, hogy miért nem fogják fel végre az emberek, hogy ebben az országban nem létezik otthoni munka (kivétel, ha szakfordító, műfordító, író, programozó, könyvelő stb. vagy!!!) - arról nem is beszélve, hogy nem fizetünk melóért, a melóért fizetnek nekünk!!!


borítékba meg nem rakunk pénzt!

2011. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű átvágás! Főleg ez a "borítékba, név nélkül" tedd a pénzt, és küldd el nekik. Persze...
2011. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez így ahogy van átverés. Ha tényleg valós lenne ez a munka, akkor szerintem szólna néhány ismerősének, hogy "Emberek van 6 tonnányi iratom, amit be kéne szkennelni. Szükségem van 30 emberre, van 10 gépem és 3 műszakba toljátok" Vagy vmi ilyesmi.

1 raklapnyi papír az súlyba is hatalmas. Gondolj bele, hogy egy csomag (800 vagy 1000 darabos?) fénymásolópapír milyen nehéz!

Én ha valóban ad munkát, akkor több lenne a villanyszámla, mint amennyit fizet (már ha fizet)


ÁÁÁáá, de nagy az Isten állatkertje!


Gondolom azért lesznek páran, akik jelentkeznek rá. Ha csak 100 ember küldi a pénzt, az már 200E.

Nekem sincsen sok pénzem, hülye sem vagyok.... de sosem vetemednék olyanra, hogy ilyen hirdetéseket adjak fel.


Kedves kérdező!

Linkeld már be az oldalt, hogy hol találtad, plíz.

Eskü, hogy felnyomom a Munkaügyi Főfelügy.-nek

2011. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Trükkös kamu. Írd meg nekik, hogy mivel nincs munkád, nem tudsz előre fizetni, de a béredből levonhatják. Figyeld a reakciót :)
2011. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ezt inkább a rendőrségnek kéne felnyomni, mert csalás
2011. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!