Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális ha egy állásinterjún...

Normális ha egy állásinterjún ilyet kérdeznek?

Figyelt kérdés

Azt kérdezték tőlem egy interjún, hogy ha tárgy lehetnék akkor mi lennék? Köpni nyelni nem tudtam. Azt válaszoltam, hogy szék :D, hát hirtelen rohadtul nem jutott más eszembe.

Erre, megkérdik hogy miért épp szék??? PFFFF...hát basz* meg azért, mert marhára nem azért jöttem ide, hogy marhaságokrol csevegjünk, hanem mert 1 éve nins munkám, és már lassan enni sem tudok...

Na mindegy erre nem jutott eszembe semmi, aztán meg folytatták a hülye kis kérdéseiket, hogy ha állat lennék akkor mi lennék. Kedvem lett volna felállni és kimenni. Annyira megalázónak éreztem. OK, lehet, hogy ez egy pszichologiai teszt féleség, de tényleg a kis játékukból mérik fel, hogy ki alkalmas a munkára? Az ember igy is elég stresszesen megy oda, és még ilyenekkel is cseszegetik


2011. jan. 24. 10:57
1 2 3
 21/28 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Ezt hívják kínai portrénak. Mi lennél ha szín lennél, állat lennél, híres ember lennél stb. Nem olvasol elég ezoterikus női magazint, ellentétben a HResekkel.


[link]

2011. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

úristen, és amit ott olvasgatnak, azt meg is eszik? és komoly cégek alkalmazzák? na, ezért köszöntem én el, jó volt a megérzésem...


ma 11:16

2011. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja-ja, ilyen hülye hr-es kérdéseket nekem is tettek már fel.

Teljesen hülyeség az egész. Ez alapján nem lehet felmérni, hogy valaki mennyire ért a szakmájához.

És engem sem vezetőnek vettek volna fel. Ismerjenek meg, hogy valójában milyen vagyok és ha alkalmasnak találnak rá, léptessenek elő vezetőnek. De ne az alapján döntsenek, hogy hirtelen milyen bútordarab, állat, zöldség, vagy akármi jut eszembe.


De egyébként volt rosszabb is. Volt olyan, ahol úgy beszéltek velem mint a szeméttel. Vagy 30-40 percig hárman szapultak folyamatosan. Az elején próbáltam megvédeni magamat, de miután ugyan azt ismételgethettem úgy, hogy meg se hallották, feladtam.

Nagy önuralom kellett hozzá, hogy szépen mosolyogva végighallgassam őket és ne álljak fel az asztaltól egy szó nélkül és hagyjam ott őket.

A végén úgy köszöntek el, hogy majd értesítenek. Ez évekkel ezelőtt volt. Azóta sem szóltak semmit.

2011. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
86%

barátnőm mesélte, hogy egy ismerőse call centeresnek jelentkezett és a teszt az volt, hogy leültették telefonálni a csajt. Azt vmi másik szobából felhívták és anyáztak neki, elküldték a pitsába, a földig alázták, a csaj sírva fakadt.

ez volt a teszt, hogy bírná e a terhet a telefon mellett, bizonyos területen ez megy.

2011. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két utolsó interjúztatási forma elég gáz...már olvastam ilyenekről, de szerencsére velem ezt nem próbálták el...Csak néztem volna nagyokat, hogy most mi van?
2011. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
XDD
2016. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Eszetekbe sem jut, hogy egy frappáns válasszal akár még szimpatikusabbá is válhattok az interjúztató szemében? Szabadjára kellett volna engednetek a humorérzéketeket. :D Persze, akinek nem kell annyira az állás, mint az a válaszoló, aki egy ilyen kérdés után faarccal megköszönte és kisétált a helyszínről, az ne vegye magára.


De ilyet sértésnek venni...!

2017. aug. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

1


Erre azt kellett volna válaszolni, hogy "bab, hogy jól megfingassalak". :D

2021. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!