Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoba mennyi az átlagkereset?

Tescoba mennyi az átlagkereset?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na igen, ilyen beosztásnál bezzeg tejelnek. Mocskos multik, ez jellemző rájuk! Az átlagember meg haljon éhen. Csak éppen ha mindenkit éhenhalasztanak, akkor a jövőben nem lesz ki eltartsa ezeket a puccos vezetőket!
2011. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
18:16-os: ez elég érdekes, mivel a nagybátyám élettársa vezető beosztásban dolgozik az erzsébeti Teso HR-osztályán és még ő sem kap ennyit, sőőőőt... Meg se közelíti a bére és a juttatások az itt leírtakat. Pedig kicsit nagyobb beosztásban van mint egy TL. Szóval a tesód vagy lódított, vagy neked szabadult el a fantáziád.
2011. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves 19:11!


Az erzsébeti Tesco csak csepp a tengerben, egy egység. Nem tudom mióta dolgozik az ismerősöd a Tesconál, de tesóm még a diploma megszerzése előtt volt nagyon sokáig Budaörsön gyakornok. Diploma után kézenfekvő volt az állásajánlat,HR ig gyakornok, majd utána több áruházban dolgozott HR vezetőként ( nem osztályvezető, meg kis főnökként), ezután több mint 3évet a szlovák Tesco HR területén, nem áruházban hanem központi irodában!Majd újabb közel egy év a Cseh Tesco központi irodájában. Az ismerősödnek tudni illene hogy az áruházi és a központi irodai fizetési sapkák elég erősen különböznek. TL kifejezést nem osztályvezetőre értettem, hanem egy kisebb csapat vezetőjére. 2 havonta más-más áruház.Ország egyik végéből a másik végébe, folyamatos utazás, sokszor egy új áruház HR toborzása és fejlesztése a semmiből. Gyakorlatilag kötetlen munkaidő, vagy alszik vagy áruházban van. Két diplomás 4 nyelvet beszélő emberről van szó...nem pedig középfokú vagy egyéb végzettséggel rendelkező dolgozóról. Három országban is felső vezetői szinten dolgozott, tehát azt hiszem közel sem említhető egy szinten egy szimpla áruházi vezetői beosztással.Olyan szintű HR tapasztalattal rendelkezik, amelyhez hasonlóval kevesen rendelkeznek itthon vagy a környező országokban ahol van Tesco.Kvázi a ranglétrán végig ment ahogy kell..


Nem szállt el a képzeletem...és fizetési papírt is láttam róla.. Nem tehetek arról hogy a Tesconak egy HR szakember meg ér ennyit. Főleg hogy Angliában ennek négyszeresét fizetnék ugyanezért a munkáért..ha lenne szabad és betöltetlen pozíció ilyen munkakörben. Senkinek nem akartam belegázolni a pénztárcájába, de a kérdésre válaszoltam-bocs ha nem 80 + étkezésiért dolgozik a tesóm..És nem is kioktatásnak szántam ezt.

2011. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi..sajnos én árufeltöltőnek,vagy pénztárosnak gondoltam..
2011. febr. 4. 14:31
 15/15 anonim ***** válasza:

Mindenhol kevés a fizu, ez a legnagyobb baj! :((((

Sehol nem jobb egy "átlag" embernek....(


Én közalkalmazottként, főiskolai végzettséggel gyermekjóléti ellátásban családgondozóként gyerekek iránti óriássi felelősséggel 79.000Ft--- ...és sorra viszem haza a lelki dolgaikat...:(:(

Nincs itt megbecsülve senki!!!! Csak azt nem tudom, hogy akik odafent osztják a nagy 150.000ezres átlagkeresetekről az észt, hogy jobban teljesítünk, dübörgünk, vajon mi alapján jutottak erre ..:( Mert.....egy riportban hallottam egy politikustól: 64ezres nettó fizetés NINCS, 100%, hogy a fekete gazdaságból, kézbe még kapnak pénzt, mert aki 64-et keres, azt biztos summant...:(((

2013. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!