Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem a tescoba munkára...

Jelentkeztem a tescoba munkára és felhívtak de nem tudtam beszélni azt mondtam hogy visszahívom őket. Ezt elcsesztem?

Figyelt kérdés

próbáltam telefonálni de nem sikerült mert nem kapcsolt a vonal vagy valami gondja volt nem tudom.


Még egy kérdés:


Ha telefonáltak mit akarhatnak? pl interjú?


2011. szept. 30. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Igen valoszinü,hogy interjura akarnak hivni..szerintem holnap hivd vissza öket
2011. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szombaton lehet hívni őket?
2011. szept. 30. 21:56
 3/21 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát ha felhívtak több, mint valószínű hogy interjút akartak tartani veled.Párommal is ez volt (csak ő épp tudott beszélni), behívták rá egy hétre már dolgozott és még most is ott van immár 2éve. Próbáld meg minél többször hívni őket, mert lecsúszhatsz a munkáról.

2011. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%

utolsó vagyok

Szombaton nincs munkaügy legalábbis itt nálunk szegeden.

2011. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.talán még van esélyem
2011. szept. 30. 22:08
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Leghamarabb hétfőn vannak bent bármelyik HR-el rendelkező áruházban. Engem 1x reggel 7kor hívtak..:D
2011. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
én annak is nagyon örülnék ha hétfő reggel 5-kor hívnának.csak hívjanak.
2011. okt. 1. 19:47
 8/21 A kérdező kommentje:

amúgy miket kérdeznek egy ilyen interjún?

árufeltöltőnek meg árellenőrnek jelentkeztem nem tudom melyikre hívnak:D

2011. okt. 1. 19:55
 9/21 anonim válasza:
100%

Páromnak ilyen kérdésekre kellet válaszolnia ,hogy: mennyire komolyan gondolta-e ezt a munkát? Volt-e már előtte ilyen jellegű munkahelye? Büntetett előéletű-e? Van-e tetoválása látható helyen mert ha van le kell ragasztani ( neki van a vállán de a póló pont eltakarja ezért nem volt belőle baj.) Meg volt egy olyan, hogy szimbólumokat mutattak neki pl.: lóhere,jegygyűrű, fehér galamb, halálfej és e közül kellet választani. (Gondolom ezzel nézték hogy mennyire megbízható pl. ha söröskorsót választott volna akkor elbaszta volna a renoméját(: )

Kérni fognak erkölcsi bizonyítványt is.

2011. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. okt. 1. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!