Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy állásbörze? Hogy...

Milyen egy állásbörze? Hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén fogalmam sincs milyen és semennyire sem tudom elképzelni. Úgy jelenik meg az egész ha elképzelem, hogy cégek árulják a munkahelyeket a pultoknál mint egy piacon és én meg megyek körbe és mindenhol leadom az önéletrajzom. Ez így nyílván hülyeség, de mint mondtam nem igazán tudom vizualizálni a dolgot.


Valaki esetleg leírná hogy megy ez? Hasznos tanácsoknak is nagyon örülnék.


2011. febr. 2. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kb. igen, ilyen. Cégek ülnek a pultoknál, te odamész, érdeklődsz, milyen végzettséggel, milyen poziciókba keresnek embereket, mit kellene ott csinálni, mit tudnak ajánlani fizetés + egyebek terén. Ha érdekel, adsz önéletrajzot, vagy később jelentkezel náluk e-mailben. Ők meg a sok jelentkezőből megpróbálják megtalálni a legjobbat a posztra.
2011. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi a választ.
2011. febr. 5. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!