Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális dolog asszisztensi...

Normális dolog asszisztensi állásban bruttó 85 ezret ajánlani?

Figyelt kérdés

Ez már a sokadik ajánlat, ahol ilyen fizetésről beszélnek, ennyit tudnak ajánlani, maximum. Legutóbbi jelentkező még a bejárást se fizeti, ha levonom a bérletet, ami 12 ezer, durván nettó 50 ezer maradna.

Ezek normálisak???

Normális dolog ma ennyi fizetést ajánlani, ha cserébe épp csak azt nem várják el, hogy emberfeletti szupermen képességek legyenek a dolgozónak. Meg persze előfordulhat némi túlóra.

:S

Jó, hogy már belépődíjat nem kérnek, és örüljek, ha dolgozni akarok.


Nem vagyok válogatós, nem kell szemétkedni, épp csak annyi a bajom, hogy a megélhetésre nekem ez nem elég, és családos ember vagyok, tehát nem élhetek úgy, hogy majd pár haverral összebútorozunk egy másfél szobás albérletbe, és eszünk vajaskenyeret, de legalább munka van.

Nagyon elkeseredtem.

30/n


2011. febr. 3. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Legalább több, mint a minimálbér
2011. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normálisak... Mivel nekik az a céljuk hogy minél kevesebbet kelljen kifizetni, ha ennyiért valaki elvállalja, persze hogy nem fizetnek többet.

Egyébként nem tudom a munkavállalók miért hiszik azt, hogy a munkáltatónak olyan jól megy hogy dobálózhat plusz tízezresekkel. Őket is érinti a válság.

2011. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
42%
Kizsákmányolók. Egyáltalán nem normális. Ma Magyarországon mindenki éhbérért akar dolgoztatni mindenkit. Persze, hogy a vállalkozásának úgy éri meg.
2011. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a bruttó 85e azt jelenti, hogy a munkáltatónak összesen 110e körüli kiadása van a járulékok miatt, miközben te kézhez kapni 65 körül fogsz.
2011. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos teljesen valós ajánlat. Nem Te leszel az első akinek nem tükrözi a fizetése az erőfeszítéseit:)
2011. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amíg a munakerőpiacon túlkínálat van, addig az irányít, aki munkaerőt keres. Ha nem vállalod, ott van még több mint 300000 munkanélküli.
2011. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az ilyen "remek" lehetőséget meg is hagyom a többi jelentkezőnek, akinek nincs se gyereke, se saját lakása, és rezsit se kell fizetni, elég ha beszáll anyuéknál egy húszassal. :S


Nekem meg gyerekeim vannak, lakáshitelem, (ami még mindig kevesebbre jön ki, mint egy albérlet), rezsim, és tán még enni is kéne valamit. Egyszerűen nem tudok megélni ennyi pénzből.

Márpedig elvek ide vagy oda, nekem a munka a megélhetéshez kell, és nem azért tanultam 25 éves koromig, szereztem két szakmát, stb, hogy most zsíroskenyéren tengődjek a híd alatt, de legalább van állásom.

2011. febr. 3. 19:43
 8/11 A kérdező kommentje:

A garantált bérminimum is csak egy hangzatos intézkedés, de senki se tartja be.


Az meg felháborító, ha többet akarok keresni, akkor megyek egy gyártósor mellé három szakba, ahol a max. elvárás a nyolc általános. Ezért tanultam. :(((

2011. febr. 3. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Welcome to the Real World!
2011. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van.

Sőt!

Érettségim, OKJ-s szakmám van, folyékonyan beszélek angolul és nem kellek összeszerelőnek sem gyárba!!

2011. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!