Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális dolog asszisztensi...

Normális dolog asszisztensi állásban bruttó 85 ezret ajánlani?

Figyelt kérdés

Ez már a sokadik ajánlat, ahol ilyen fizetésről beszélnek, ennyit tudnak ajánlani, maximum. Legutóbbi jelentkező még a bejárást se fizeti, ha levonom a bérletet, ami 12 ezer, durván nettó 50 ezer maradna.

Ezek normálisak???

Normális dolog ma ennyi fizetést ajánlani, ha cserébe épp csak azt nem várják el, hogy emberfeletti szupermen képességek legyenek a dolgozónak. Meg persze előfordulhat némi túlóra.

:S

Jó, hogy már belépődíjat nem kérnek, és örüljek, ha dolgozni akarok.


Nem vagyok válogatós, nem kell szemétkedni, épp csak annyi a bajom, hogy a megélhetésre nekem ez nem elég, és családos ember vagyok, tehát nem élhetek úgy, hogy majd pár haverral összebútorozunk egy másfél szobás albérletbe, és eszünk vajaskenyeret, de legalább munka van.

Nagyon elkeseredtem.

30/n


2011. febr. 3. 14:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt mondod, két szakmád van. Mért nem azokkal próbálkozol elhelyezkedni? Talán nagyobb kereslet lenne azokra.

Az ilyen remek elnevezések, hogy asszisztens, gyakorlatilag titkárnőt jelentenek, és ezeket általában nem a végzettség alapján válogatják ki, 40 év fölött pedig (vagy amikor kezd veszteni a szépségéből), általában ki is szórják.

Persze az is igaz, hogy ha van a hölgyben "hajlandóság", akkor ennél jóval többet is szoktak adni bizonyos helyeken, csak hát ehhez meg azt szokták elvárni cserébe, hogy... érted :P

Inkább dolgozzál a szakmádban.

2011. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!