Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallottatok már erről az...

Hallottatok már erről az internetes munkáról? Vajon tényleg nem átverés?

Figyelt kérdés

Részmunkaidős állást kerestem a neten, hogy fizetni tudjam a fősulit és akkor bukkantam rá egy hirdetésre, amiben egy pacák azt írja, hogy internetes melóval aránylag jól lehet keresni.

Írtam is neki egy mailt, hogy fejtse már ki ezt bővebben, mert ha tényleg valódi munkáról van szó, szívesen csinálnám.

Válasz 20 percen belül érkezett, benne egy nagyon hosszú leírással, amiből mindössze annyit tudtam kihámozni, hogy hirdetéseket kell feladni a neten és akik regisztrálnak erre a hirdetésre én azok után kapok pénzt.

Állítólag valami amerikai cégnek egy nagyon megéri (LOL). Azt is írta a pasi, hogy a pénz egy netes számlára menne, ahonnan bármikor át tudom utalni a saját számlámra.

Egyébként elolvasva lehet, hogy csak azért volt furcsa, mert már sok átverést hallottam, de nem merek megint írni neki, habár ő erre kért, hiszen gondolom utánam is kapna pénzt (?).

Van valakinek ilyen tapasztalata? Csúnyán átverhetnek? Válaszoljak neki, vagy felejtsem el a netes melókat?


2011. febr. 7. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
KAMU!
2011. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!