Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka: nappali tagozatos...

Diákmunka: nappali tagozatos 18 év feletti diákok jelentkezés?

Figyelt kérdés

Délelőtt vannak diákmunkák a fenti szöveggel.

Kérdésem:

Hogy tudnak elmenni ezek a diákok amikor nappali tagozatosak és délelőtt elvileg ugye suliban vannak. Vagy rosszul tudom?


2011. febr. 7. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

az egyetemisták nem feltétlen...


én nappalin vagyok,mégis egyéni tanrenddel meg tudom oldani a heti 40 órás melót


pedig műszaki kar...

2011. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja, értem.

Tehát akkor ha én szakközépbe járok akkor én nem mehetnék ilyen munkákra? Vagy azt ők tudják hogy nem vagyok egyetemista?

2011. febr. 7. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel iskolalátogatási kell, igen, tudják.
2011. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mikor szakközépbe jártam, akkor is dolgotam, csak szombaton és péntek este. Suliba járni kötelező volt, tehát melózni suli mellett nem mehettem délelőtt. Egyetemen már nagyon más. Bár én délutánonként szoktam munkát vállalni, van több ismerősöm, aki délutánra próbálja felvenni az óráit, és délelőtt melózik.
2011. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Még érettségi előtt vagy? Vagy azon már túlvagy (pl.:5. 6. éves vagy) és úgy szeretnél munkát vállalni?

2011. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érettségi előtt még.
2011. febr. 8. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!