Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szükségem lenne keresetkiegész...

Szükségem lenne keresetkiegészítésre. Hol találhatnék távmunkát vagy otthon végezhető munkát?

Figyelt kérdés

Sajnos rengeteg rosszat hallottam az otthon végezhető távmunka ajánlókról, de még nem adom fel.

Diplomás vagyok, viszonylag jó állásom van, mégis havonta minimum 50-60eFt keresetkiegészítésre lenne szükségem, hogy egyedülállóként fenn tudjam tartani a lakásom, tudjam fizetni a hiteleim és még enni is tudjak. Szomorúan hangzik, főleg mert tudom, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával.

Segítsetek! Segítsünk egymáson!


2008. jan. 30. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egyszerű, amit keresel! Én hasonló munkát kerestem jóideig (ha valami csoda folytán még találok, még mindig kellene), de szerintem a valódi munkákat megkapja a cégektől "sógor, koma, barátnő", amit meg hirdetnek, az meg vagy ügynöki munka, vagy átverés. Nekem szintén az a gondom, hogy egyedül kell lakást fenntartanom, hitelt fizetnem, plusz még a fiamat is eltartanom. Ha találsz valamit, kérlek, jelezd itt, mert én már nem hiszem, hogy találok.

Sok sikert!

2008. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
MIkor GYES-en voltam, kb. 6-7 éve, rengeteget bogarásztam a Neten távmunka után. Amit találtam, az vagy magas informatikusi végzettséget igényelt volna, vagy ügynöki munka, MLM, vagy átverés volt. Maradt a szakdolgozatok gépelése és a korrepetálás, ami egyik sem egy túlfizetett elfoglaltság....
2008. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!