Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingatlanközvetítőként szeretné...

Lacipapa kérdése:

Ingatlanközvetítőként szeretnék dolgozni, de nem tudom melyik cégnél. Az otthon centrumot ajánlja valaki vagy inkább keressek egy kisebb/másik irodát? Sürgős!

Figyelt kérdés

az otthon centrumról azt hallottam, hogy több millióra perel, ha a felmondást követő 1 évben máshová mész el dolgozni. igaz ez? és ha igen, ez más irodákban is így megy?

mert a jövőben, egy saját irodát szeretnék nyitni. aki már dolgozott az oc-ben vagy egyéb francise irodában az kérem ossza meg velem a tapasztalatait. köszönöm!


2011. márc. 8. 06:29
 1/2 Kocsis Magdolna Anna válasza:

Szia! Keményfába vágtad a fejszédet az ingatlanpiac hagyatlása miatt. Jelenleg mindenki csak eladni akar, de venni nem igen. Én a TIPP ingatlaniródánál dolgoztam. Nagyon jó iróda, jó munkatársakkal. Szerettem ott dolgozni. Csak én nem dolgozok teljesitmény bérért, föleg most hogy nem igazán van értékesités. Azért is keresnek annyi ingatlan értékesitőt. Sok sikert kivánok neked.

Magdi

2011. márc. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi Magdi!

Tudom hogy most túlkínálat van, de remélem hogy bejön a várakozásom és pár év múlva újra lesz fizetőképes kereslet is. Elvégre valahol lakni kell. :)

Valakinek van esetleg Otthon Centrumos tapasztalata?

2011. márc. 10. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!