Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 14 évesen lehetnék babysitter?

14 évesen lehetnék babysitter?

Figyelt kérdés
Ez egyáltalán legális? És mennyit szoktak átlagban fizetni? És hol tudnám "hirdetni" magam? Ismerősöket ne ajánljátok, mert tőlük nem fogadok el pénzt. Jó vagyok angolból, szóval esetleg angolul is taníthatnám. De hogy kezdjem el? Van erre egyáltalán kereset?
2009. febr. 14. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Hát, babysittereket inkább külföldön keresnek. Így nem lehetnél. Esetleg a környéketeken, ha van olyan hely ahol néha kell vigyázni a gyerekekre. Nem feltétlenül rokonoknál, lehet ismerős, utcabeli...
2009. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

14 évesen nem vállalhatsz legálisan munkát, úgyhogy maradnak az ismerősök (de az meg nem fizetős).

A legális munkához némi előképzettség is szükséges, és nem árt némi referencia sem.

Meg ne sértődj, de én nem bíznám rá egy ismeretlen fiatalkorúra a gyermekemet.

2009. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Lehetsz elvileg, gyakorlatilag, hat nem tudom, nagyon fiatal vagy meg! Orult felelosseg egy gyerek.

Ha nagyobb varosban laksz, akkor keressel a google-ban baby-sitter oldalt, ahol hirdetheted magadat, vagy keresel csaladot, irsz nekik.

Inkabb probalkozz kutyasetaltatassal inkabb, szerintem a kutyusukat jobban radbizzak az emberek ennyi idosen!

Hol laksz, Bpesten?

2009. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
16 éves kor alatt nem vállalhatsz legálisan munkát, 16-18 éves korig pedig csak szülői beleegyezéssel! Hát én sem bíznám a gyerekemet egy 14 évesre az biztos!
2009. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!