Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonban mennyit keres egy...

Londonban mennyit keres egy babysitter?

Figyelt kérdés
Testvérem kapott egy ajánlatot(Londoni családhoz),amiben heti 500 fontot ajánlottak neki.Mennyire reális ez?Nekem sokank tűnik,így azt érzem,hogy átverés,vagy van benne valami trükk!Azért gondolom a trükköt,mivel egyedülálló apáról van szó két gyerekkel,és gyanús,hogy talán más szolgáltatást is kellene nyújtania,a gyerekfelügyeleten,és a házimunkán kívül.
2010. febr. 4. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Heti 500 font egy babysitter állásért több mint gyanús...

Havi 2000 font nagyon jó fizetés,és még azok sem biztos,hogy megkapják akik a szakmájukban,komolyabb munkát végeznek..(megjegyzem a férjem villanyszerelő,egy jó cégnél,és ő keres kábé ennyit).A babysitter nem kap sok pénzt..Hisz a szállást,kaját állja a család,és ha igényli akkor fizetik a tanfolyamot neki..Általában havi 600-1000 fontot kapnak kézhez..A barátnőm 1000 fontot keres és 4 gyerekre vigyázz...A szállás,kaja ingyen van neki..

Szóval a heti 500 font nagyon kamú...

2010. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úr Isten!!!!

Én heti 70 fontot kaptam tavaly, 2 gyerekre, akire nem is kellett vigyázni, mert már nagyok voltak, tehát csak takarítani, főzni, mosni, de azt is egész nap.Csoda, hogy idegileg tönkre mentem??!!!

2010. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ismerős család nagylánya volt London mellett kint babysitterként egy indiai családnál. Havi 300 fontot kapott, szállással,teljes étkezéssel, egy kisfiút kellett iskolába kísérnie, majd suli után a szakkörökre elvinni, esetleg este vigyázni rá.Plusz nyelvtanfolyamra járt kint,sikerült a felsőfokú nyelvvizsgáját is letenni.Háztartási munkát nem kellett végeznie.Remélem segítettem, mindenképpen előtte egyeztetni, mit kell tenni azért az 500 fontért....
2010. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!