Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » FONTOS! Mérnök hallgató...

FONTOS! Mérnök hallgató vagyok, találok munkát?

Figyelt kérdés

Mérnök tanuló vagyok, 2. éve. Szeretnék dolgozni. Nappalis voltam, de februártól levelezőre jelentkeztem át.

Havonta néhány hétköznap kell bejárni.

A szüleimnek is meg magamnak is szeretnék segíteni a pénzel, amit megkeresek.

A munkaadó vajon tolerálni fogja ezt? Fizetés nélküli szabadságra ellehet jönni, amikor tanítás vagy vizsga van?

Persze jó lenne ha nem a sima szabadság, meg beteg szabadság kárára menne, de igazából mindegy, nem lazsálni akarok.

Vagy általában ezeket a dolgokat meg lehet beszélni, oldani?

Kapni fogok vajon valahol állást?

Esetleg ha valaki tud segíteni, vagy tippeket adni, az nagyon jó lenne.

Köszönöm!


2011. febr. 22. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Jeletkezhetsz bármelyik állásra folyamatban levő iskolával is, csak ezt meg kell mondani interjún, hogy tudjanak vele számolni. Vizsgára kell szabadnap, ez törvényi előírás, de jobb helyeken felkészülésre is adnak egy-kettőt.

A helyedben én a fősulin érdeklődnék, hogy nem állnak-e nagyobb cégekkel szerződéses viszonyban, ahova elmehetsz gyakornoknak. Kezdésnek megteszi, bár nem annyit kapsz, mint egy normál alkalmazott, de szakmai tapasztalattal a hátad mögött már könnyebben találsz állást később.

2011. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15%
nem fogsz kapni sehol! mehetsz te is angliába egy gyárba szalag mellé napi 12orában minimum bérért(6font) dolgozni
2011. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!