Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövőre Paksra szeretnék...

Jövőre Paksra szeretnék költözni, és elvégezni az esziben a gépgyártástechnológiai technikus képzést. Szerintetek van ott kereslet ilyen képzettségű emberre? Pillanatnyilag szakközépiskolai érettségivel rendelkezem, vasas szakmával.

Figyelt kérdés
Az egyik oka hogy Paksra mennék, mert ott nőttem fel. A másik pedig, hogy találjak egy olyan területet, szakmát magamnak ami érdekel, van hozzá affinitásom, és van jövője. Én úgy gondolom hogy ezt például Pakson találom meg. Szívesen veszem mindenki véleményét! Szerintetek érdemes belevágni?
2011. febr. 25. 12:47
 1/2 anonim válasza:
Én most szeptemberben kezdtem a gépgyártástecnológiai technikusit és januárban abba is hagytam.Egyrészt nem voltam kibékülve az itteni tanárokkal, másrészt nem látom az értelmét ennek az egész technikusi rendszernek.Egy szakmunkás pozícióba "sok", egy mérönknek kevés.Nem igazán keresnek technikust amennyire tudom.Bár ez később változhat.Egyébként én Miskolcra jártam.
2011. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én Eszis vagyok

az itteni tanárok mind jók! bár én a sima nappaliba járok középiskolásként, ismerem a tanárokat, nagyon jó az oktatás színvonala, amennyire én tudom, ott is az. :)

a gépészrészét nem ismerem a dolgoknak, de én a helyedben belevágnék, miért ne? tanulni mindig megéri :)

2011. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!