Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telemarketinges munka felvétel...

Telemarketinges munka felvételire hogyan készüljek fel? Néhány tippet adnátok?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek felvételizni,telemarketinges munkára,és azt mondtak,ez általában abból áll,hogy 5 percig folyamatosan beszéljek magamról.Szerintetek mik a fontosabb dolgok,amiket el kellene mondanom magamról?

Nem akakrok unalmas lenni,és lényegtelen dolgokat mondani.Mit hangsúlyozzak?Mert 5 percben nagyon sok mindent el lehet mondani,de szerintem nem mindegy,hogy mit.Vagy lényegtelen,és csak azt nézik,hogy tudok-e folyamatosan beszélni?Amúgy csak diákmunkáról van szó,nem főállásban dolgoznék.


2011. febr. 26. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

család, barátok, iskola, célok stb

amúgy tök érdekes, nem gondoltam volna, hogy ilyen a telemarketinges felvételi :D

mindig azt hittem, hogy pl itt egy toll, most add el :D

2011. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében itt is eladni kell, méghozzá magadat. Azt is nézik, hogy tudsz-e folyamatosan beszélni annyi ideig, meg az is lényeges, hogy miről beszélsz, mit emelsz ki magadról. Megsúgom, hogy az emberek 90%-a nem is tud 5 percig folyamatosan beszélni. Próbáljátok csak ki! Egy telemarketinges excsoportvezető
2011. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én sokat tudok beszélni magamról,szerintem nem lesz vele gond.Csak szeretném előtte összeszedni a gondolataimat,nehogy hebegjek a meglepődöttségtől.

Van valaki esetleg aki már járt ilyen felvételin?Mit emeljek ki legfőképp?

2011. febr. 26. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én felvételiztem, ott inkább azt nézték, hogy mennyire határozottan, érthetően, tagoltan beszélek, kerek mondatokat fogalmazok-e meg.

Írj magadról egy beszédet. Legyen néhány főbb pont, ami köré csoportosítod a gondolataid. Legyen eleje, vége, szóval egy rendes szöveg. Ne betanuld, csak tudd mondani.

Ezt azért elég egyszerű gyakorolni :) akár diktafonra is felmondhatod.

2011. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké,én is így képzeltem,de valaki írhatna végre valami konkrétumot! :S
2011. márc. 4. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De mégis milyen konkrétumot szeretnél? Te tudod, milyen életed volt, mik a fontosabb dolgok, amiről tudsz beszélni.
2011. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!