Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy 19 éves fiatal férfi...

Egy 19 éves fiatal férfi regisztrált munkanélküli, hol és hogyan jelentkezhet, illetve találhat munkát magának?

Figyelt kérdés
Általános iskolát végeztem, szakmám, érettségim nincs. pályakezdő vagyok, gyakorlatom nincs. Csak 2 évig esztergályosi szakmán volt gyakorlatom, de végzettséget nem szereztem. S nem is szeretem ezt a szakmát. start kártyám van. Nagyon akarok dolgozni, mert nagyon kell a pénz! S úgy érzem, bárhol megtudnám állni a helyem, még érettségi nélkül is olyan munkahelyeken is, ahol érettségi kellene.
2011. febr. 27. 23:53
 1/6 anonim válasza:
Hol lax ? Érettségi kellene lehet estin is és OKJ.
2011. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adecco, Trenkwalder

Jelentkezz gépi szalagmunkára csomagolónak vagy ilyesminek, és kamuzzál, hogy dolgoztál már ilyen helyen alvállalkozónál, csak sajnos nem voltál bejelentve mint utólag kiderült.


Vagy marad az építőipari segédmunka, azzal talán kicsit jobban kereshetsz, de benne van, hogy nem fizetnek ki, meg hóban fagyban is dolgoznod kell.


Vagy próbálj meg iylen hulladékhasznositási cégeket, vagy a kukásokhoz való jelentkezést.


Esetleg még az erdészetnél ha akad valami.


Nagyjából ennyik a lehetőségek 8 általánossal meg a minimálbér, ha megkapsz annyit, de előfordulhat, hogy még azért is túlóráznod kell.

2011. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én szegedi vagyok. Annyi pénzem sincs, hogy iskolába menjek. Csak rokonoktól próbálunk kéregetni a Párommal, hogy bírjuk fizetni az albérletet. és azért kellene munka, és nem tanulás, mert hamarosan jön a kisbabánk, és valamiből élni kell! de a rokonoknak se kimeríthetetlen az anyagi keretük. meg nem kéregetésből akarunk megélni! De már több mint egy éve adom be csomó helyre az önéletrajzom, az elérhetőségeim, hogy bármilyen munka érdekel. De egyszerűen vagy betellik addigra, vagy vissza se jeleznek, hogy kellek, vagy sem....:(

És pontosan hol lehet ilyen szalagmunkásnak jelentkezni? vagy mi a jó megoldás jelentkezésre? (telefon, személyes, email)

2011. febr. 28. 11:50
 4/6 anonim válasza:
Már ne is haragudj, de hogy lehetsz ilyen mérhetetlenül felelőtlen? Normális ember 100szor átgondolja manapság hogy mire költ, hogy ki tudja-e fizetni, és ha arról van szó, hogy gyerekvállalás, akkor 1000x meggondolod hogy vajon hogy, s miként tudod/akarod-e a dolgot. Ne haragudj, de így, bele a világba a gyereket?? Normális vagy? Ki fogja felnevelni, és milyen ember lesz belőle? 8 osztályos, mint te meg az anyja???? Vetessétek el, és legalább érettségizz le, és majd ha magadat el tudod tartani, akkor vegyél egy kutyát, és ha az is jól érzi magát, és úgyérzed hogy készen állsz egy gyerekre akkor vállald. Igen, akkor vállald ha kb 20 évig tudod csaknem az összes "fölös" pénzedet arra fordítani, hogy sikeres ember lehessen belőle. Ez kellene hogy lebegjen a szemed előtt: "Hogyan biztosíthatok a gyerekem számára jobb feltételeket, mint amik nekem jutottak?"
2011. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te is aztán jó hülye Vagy! írtam, hogy "hamarosan jön a Kisbabánk" tehát az azt jelenti, hogy már rég nincs abban az időben, hogy elvetessük! Ráadásul, mikor a Kicsi megfogant, akkor nekem is volt munkám, igaz nem hivatalos, ezért nem beszélek róla, és a Páromnak is volt, akinek ráadásul Diplomája is van!!!! Úgyhogy nem egy felelőtlen 8osztályos kis liba! 23éves, érett felfogású nő! A rokonok mindenben támogatnak, és segítenek! Csak MI NEM AKARUNK Élősködni rajtuk!!! ezért akarok dolgozni. Hogy ne egy lusta alaknak tűnjek, aki csak henyél, munka helyett, hanem megad mindent a Kicsinek! És 5 héten belül megszületik a baba, és most fogyott el a tartalék pénzünk is, ezért kérdeztem, normálisan, hogy hol lehetne munkát találni. Ha csak sértegetést tudsz, akkor menny sértegess mást, de minket hagyj, mert mi tisztességes, normális szülők vagyunk. Ezért vállaltuk be a Kicsit! szóval vagy a kiírt kérdésemre válaszólj, vagy maradj csendben!!!
2011. febr. 28. 17:54
 6/6 anonim válasza:
Bocs, de én ha jól emlékszem, nem hülyéztelek le, csak mert nem tetszik az amit írsz. Amúgy azzal amit írsz vagy ahogy élsz/éltek semmi gond nincs, amíg a saját rovásotokra megy, most viszont nem az a helyzet, hiszen jön a gyerek. A barátnőd vagy feleséged sem felelősségből diplomázott. Egyébként én is "alkalmi" munkából élek, feketén dolgozom és sokszor eszembe jutott az hogy szeretnék egy gyereket, csak tudom, hogy ilyen anyagi körülmények mellett soha. Jelenleg azon dolgozom hogy teremtsek valami kis biztonságot, aztán jöhet a gyerek. Amit most ti csináltok az tűzoltás. De hogy a kérdésre is válaszoljak: Sír- és árokásás, segédmunka, színesfémgyűjtés, koldulás, satöbbi. De szívből kívánom hogy megtaláld a lehetőséget! Érdeklődj a rokonoknál munkalehetőség után, mert ma főleg protekcióval lehet állást találni. Ja, és ha jön a gyerek minden segélyt, támogatást igénybe venni! Tudni illik, az nem csak a kisebbségnek jár!
2011. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!