Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Unicredites bankszámlára...

Unicredites bankszámlára lehet pénzt befizetni OTP bankban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. OTPben OTPés számlára lehet befizetni.
2011. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ha van OTP-s számlád, akkor tudsz átutalni unicredites számlára... Csak azért kezelési költséget kell fizetni...
2011. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
S ha bemegyek,s mondom,hogy erre a számlaszámra szeretnék befizetni?!
2011. márc. 5. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak akkor lehetne ha lenne OTP-s számlád.
2011. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Befizetni unicreditre csak unicreditben tudsz.

Ha van OTP-s számlád, akkor átutalni tudsz az OTP-ben a saját számládról egy tetszőleges bank tetszőleges számlaszámára.

2011. márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem kell otp-s számlát nyitni, anélkül is lehet átutalni, ha kp-ban akarod befizetni, csak van kezelési költség
2011. márc. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hu ezeknél tudok egy jobb számlát. ott nincs kezelési költség meg semmi.en is most nyitottam és hála Istennek nem kell ilyen dolgokkal bajlódnom.Meg internetről bármit el lehet vele intézni. Tudom ajánlani. ha érdekel akkor keress fel és tudok segiteni!
2011. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!