Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan lehet a netről letölten...

Honnan lehet a netről letölteni szóbeli, és írásbeli figyelmeztetéshez valamilyen mintát?

Figyelt kérdés
Vállalkozó vagyok, és sajnos valamilyen módon meg kell reguláznom az eladómat. Nem vagyok az ilyen dolgoknak a híve, de lassan a nyúl viszi a vadászpuskát, sajnos már szóban nem ér semmit a megbeszélésünk a működésről.
2011. márc. 6. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

nem találtam kész mintát , az alábbit át kell kicsit alakitani


Figyelmeztetés


11/2000.


.......................


részére


Megállapítottam, hogy ........................................................................................................


Ezzel a mulasztással súlyosan veszélyeztette saját és mások testi épségét, ezért figyelmeztetésben részesítem.


Utasítom, hogy munkáját jövőben a munkavédelmi előírások szerint, a kiadott rendeletek alapján végezze, mert amennyiben újabb, saját, vagy mások testi épségét veszélyeztető – munkavédelmi előírásokba ütköző – magatartást tanúsít.

E figyelmeztetést nyilvántartásba vettem.


Várpalota, 20.........................


P. H.



.......................................................



Cégtulajdonos

2011. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!