Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elegem van a gyári munkából,...

Elegem van a gyári munkából, a 3 műszakból, mit érdemes tanulni, még nem késő?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok lényegében pályakezdő , pontosabban szeptember óta dolgozom , ez a 3. munkahelyem mindegyik gyár volt ahol sormunkás voltam , illetve most a jelenlegi munkahelyemen sorfeltöltő vagyok , tehát nem az a nagyon monoton mintha soron ülnék ,viszont rohadtul fárasztó , nekem meg elegem van ezekből a gyárakból , szivem szerint olyan állás kéne ahol 4től 8ig vagyok és mondjuk ülőmunkát végzek , van egy érettségim és egy technikusim , nemtudom mit lenne érdemes tanulni amit jól fizetnek , vagy egyáltalán ennyi idősen érdemes e már nekiállni .. de azt tudom , hogy én nembirom ezeket a gyármunkákat , irritál ha ennyi ember van körülöttem
2011. márc. 11. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen technikusid van? Azon a vonalon lehet, hogy el lehet indulni. Az az egy biztos, hogy 21 évesen abszolút nem késő elkezdeni tanulni. Én egyébként úgy gondolom, hogy nyelvet érdemes tanulni. Bár még csak diákmunkákat csinálok, de azt már látom, hogy a valamirevaló munkákhoz a legfontosabb kritérium a nyelvismeret.
2011. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyelvismeret önmagában nem ér valami sokat. 21 évesen még előtted az élet. Ha az anyagi helyzeted engedi egy egyetemnek is nekifoghatsz. Gondolkodj el, hogy mit szeretnél csinálni és tegyél érte, hogy sikerüljön.
2011. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel. Nekem csak egy érettségim van és 21 éves vagyok.
2011. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!