Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Kedden adtam be az önéletra...

Ha Kedden adtam be az önéletrajzomat (Lidl) de még nem hívnak, akkor már ne is várjak? Vagy most ünnepek miatt is? Azt mondták, remélik minél hamarabb hívnak, de nem mondtak időpontot. Teljesen kétségbe vagyok már esve. (Amúgy hévégi meló lett volna.

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Még hívhatnak! Nagyon rövid idő telt el kedd óta, szóval nyugi! Értesítettek, hogy fel fognak hívni?
2011. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél! Van úgy, hogy 1-2 hónap múlva értesítenek csak. Az én párom már 4 hónapja elhelyezkedett, amikor sorra jöttek a visszajelzések, hogy menjen be személyes beszélgetésre.
2011. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok. Akkor várok. Adom be folyamatosan, de nem nagyon hívnak vissza sajnos sehonnan. Mindenhol,hogy majd értesítenek...:(. Eléggé magam alatt vagyok...
2011. márc. 14. 18:01
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja, azt mondta a hölgy, mikor kérdeztem, hogy mikor hívnak, hogy reméli minél hamarabb, de nem tudja pontosan, mert a főnök nem volt ott mikor odaadtam az önéletrajzot, hanem azt mondta, majd a főnök, meg a területi vezetőség eldönti, hogy kiket vesznek fel...
2011. márc. 14. 18:02
 5/21 anonim válasza:
84%

Nálam az eddigi rekord:


Önéletrajz beküldve: Március

Hívnak elbeszélgetésre: AUGUSZTUS!


:D

2011. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, az kemény:D Akkor még hívhatnak Az Eurósból is, mert oda meg Novemberben adtam le,Takkóba meg másfél hónapja:D
2011. márc. 14. 18:04
 7/21 anonim válasza:
100%

Őszintén nem számítottam rá úgy kb. áprilistól. Aztán augusztusban csöng a telefon. Én magamban: "Na b@zz ha ilyen ott a munkamorál KELL ez az állás."


Nem kaptam meg. Valószínűleg nem jó pont ha okosabb vagy a vezetőségnél, és rámutatsz, hogy a kinnfelejtett mítinges papírra hülyeséget írtak. ;P

2011. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
:) Remélem összejön. Bár a Takkósnak jobban örülnék, mert a szakmám(ruházati eladó), Lidl-ben meg nincs külön pénztáros,eladó(hanem minden) és félek, ha felvesznek, hogy baj lesz, ha nincs. Vagy segítenek? Nem tudom, ilyen helyeken mennyire türelmesek...
2011. márc. 14. 18:10
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Én még diákmelón is megjártam, hogy jelentkeztem egy munkára, direkt nyár előtt pár hónappal jelentkeztem valahova, és tök rendes volt az ottani csaj, kérdezte mikor meddig mit hogy mikor, mondtam hogy nyárra kéne a meló de ha előbb lenne az se gond, és mondta hogy nemsokára jelentkeznek...aha...iskolakezdéskor hívtak h aktuális-e még..olyan augusztus közepén. mondjuk elég mélyen érintett (nem rossz értelemben) és hirtelen belegondoltam h mikor jelentkeztem és mi a mai dátum, és véletlen beleröhögtem kb a telefonba hogy már elnézést e ez már mikor is volt..még én se emlékeztem X'D

Úgyhogy bármikor hívhatnak, bár nem tudom, hány éves vagy? Mert barátnőm 20, több mint fél éve keres munkát, ha nem minden 2. üzletbe adta be az életrajzát akkor egybe se..de még azóta se hívták SEHONNAN. Elég cink ez az egész.

2011. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Még hívhatnak! Biztos most az ünnep is közrejátszik, de az egy hét csúszás még nem sok idő.

Én is másfél év után találtam munkát (adtam be életrajzokat, jelentkeztem). Remélem neked is sikerül, ne add fel, még a többi helyről is küldhetnek! :)

21/N

2011. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!