Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonba szeretnénk menni...

Londonba szeretnénk menni dolgozni párommal. Nézegettem hirdetéseket neten és felhivtam egyet mondta hogy küldjem el neten angolul önéletrajzomat elküldtem és később neten elküldte a fontosabb infokat stb. Szerintetek kamu?

Figyelt kérdés

Angol szállodaláncok megbízásából keressünk nőket és férfiakat különböző szállodai munkákra. Mint pl. takarítás, mosogatás, londiner, pultos, felszolgáló, mosodai - és konyhai segédmunkás, stb.



Konyhai kisegítő, felszolgáló, pultos: (konyhai kisegítőnek gyenge angol, felszolgálónak legalább erős alap )



Szállodai takarítás csak nőknek (Angol nyelvismeret nem kell, kb. 10 bemutatkozó mondatot kell megtanulni, amiben segítünk).



Fizetések óránként7.50 GBP minimál bér! Ez minimum -1200font 360.000 Ezer ft nettót jelent havonta! Heti 5 nap 8 óra reggel 9 töl kel munkába állni egy héten egyszer miting van fejlesztenu kell az angol tudást ebben szálloda támogatást ad.


..


Folyamatos egész éves bejelentett munkalehetőségek. Megérkezéskor szerződést kötnek a munkavállalóval.


Túl óra lehetőség van a szállodák különböző területein, mint például mosogatás és Laundry Mosodába munka, 8.00 Font minden szállodában



Kint az összes hivatalos papírt elintézik maguk helyett. Így a bankkártyát, az, NI kártyát és a WRS . Mindezt magyar nyelven hisz kint magukat egy magyar tolmács fogja várni. Ő kíséri el majd magukat a munkahelyükre és mutatja meg majd szállásukat . A szállásuk ,az a szállodák közelében található és a munkáltató biztosítja. Ezért 50- font közötti összeget fog levonni hetente majd a fizetésükből. Előre szállás költséget és kauciót nem kell fizetni.



A munkavállalás előtt még itthon Magyarországon szerződést kötünk önnel és teljes mértékben előkészítjük az ön Angliába való érkezését.személyes azonoságod ki faxoljuk kinti munka adodnak Férfiak konyhai segés, munka kertészet, vagy szálloda környékén fizika munka ..


De csak ezzek munkákra vonatkozik pénz korlátozott számba veszük ide fel 10-12 ember kell .


11.50 bruton óra bér .. 8.90 2910 ft óra bér nettóba havonta 1424 font havonta Nettó ..........


A munkavállaláskor a kiutazás történhet egyénileg vagy csoportosan.ahogy szeretnétek olcsobban ..


Jelen pillanatban az egyéni kiutazás tűnik a leggyorsabbnak, hisz így már szerencsés esetben akár holnap munkába tud állni az új munkahelyén Angliában.


Megérkezéskor önnek 230 font készpénzzel kell rendelkeznie. Ezt pénzt viszed ki itthon nem kell be fizetned ..


Ez összeg tartalmazza az összes Angliai költségét, így a regisztrációs díjakat, a tolmácsszolgáltatást traszfert mivel reptéröl munkahelyre és szállásra szállitanak és a kinti összes hivatalos papír ügyintézésének díját is és benne van még az zsebpénze is.míg nem kapsz fizetéset


Először csak 2 hét múlva fog kapni fizetést. - Utána már hetente.


Ezt kell ki vinni .65ezer forint szükséges ahhoz, hogy ön nyugodtan és biztosan munkát tudjon vállalni Angliában-


. Tolmácsunk redelkezésre áll mindenben .már ott várja reptéren....


Érd. Idöpont egyeztetés szerzödés alláírásra

TElefon:06 20.......


2011. szept. 26. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez tipikus kamu ajánlat! Eleve ott a baj, hogy takarításért csak a minimálbért fizetik,(nem pedig 7.50-et) ami most még 5.93/óra, októbertől pedig 6.08/óra.


Ez egy jó példája a sok csaló hirdetésnek! Munkaközvetítésért pénzt kérni TILOS. Tiltja a törvény!


Tolmács nem kell, mert ha nem tudod megértetni magad legalább minimális szinten akkor ki se gyere. Ha pedig megérteted magad és nagyjából megérted amit mondanak, akkor intézz mindent magadnak. Minden információ fenn van a neten! Ingyen! Kérdezgess fórumokon, stb. Előre senkinek nem fizetünk!

2011. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se fizess előre senkinek! A nem lehúzó munkaközvetítő előre semmi pénzt nem kér, max ha sikerült a meló.

Én annak vagyok inkább híve hogy pénzt félretenni, kiutazni,és saját magam keresni melót, szállodáknál vagy adnak egy jelentkezési nyomtatványt, és értesítenek, vagy beszélsz a HR-essel, de szerencsés esetben ha megfelelsz már akár pár napon belül dolgozol is. Persze minél nagyobb az esély ha több helyre jelentkezel.

Ismerek olyat is aki minimál nyelvtudással ment ki, és először mosogatott, ami egy szenvedés, inkább tanulj nyelvet akár önszorgalommal, mert anélkül pokoli nehéz, ha nem lehetetlen boldogulni.

2011. szept. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ezekből vannak a hírek mindig hogy "megint átvertek egy valag magyart angliában"...vagy még itthon :( végig se olvastam amiket kiírtál már az első 4 gyanus... továbbá biztos hogy semmit ne fizess előre, ha ilyen állásokat nézegetsz, és nemvagy vmihez értő, akkor inkább egy ismerőssel aki már kint van próbálj valamit kerestetni magatoknak. másik: pl azt a 7-8 fontot óránként szintén felejtsd el, a felének örülj...de hangosan tapsolva és ugrálva ;)
2011. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!