Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallottatok már World Ventures...

Hallottatok már World Ventures Luxusutazási Klub-ról? Megéri belépni, tényleg olyan jó lehetőség?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, de ha leírod mi ez fogalmazok valami véleményt, ha fizetned kell akkor semmiképp! :)
2011. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. hallottam. Sőt el is kezdtem dolgozni. Szerintem szuper lehetőség. Ha még érdekel írj privátot és kérdezz bátran!
2011. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia mi is benne vagyunk, nem csak csodás helyekre utazhatsz eszméletlen jó árakon, de még pénzt is kereshetsz vele.. nem is keveset. Ha érdekel a ehetőség tudok mondani előadás helyeket ahol bővebben informálódhatsz. Üdv
2012. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Benceeee... válasza:
0%

Én még nem léptem be azonban utána jártam, mert nagyon mesés árakat mutogattak... Tényleg ennyiért lehet menni!

Azt kérdezed megéri-e? Ha egy évbe 2szer elmész valahova akkor már megéri! Csak egyszerűen számold ki...

Ha meg dolgozol is benne akkor meg veszélyes mert túl jó az ajánlat túl olcsón és sokat kacsának hiszik.... én ajánlom!

2013. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!