Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan építhetném a kapcsolati...

Hogyan építhetném a kapcsolati rendszeremet úgy, hogy abból hasznom is legyen?

Figyelt kérdés

Eddig bárhol is dolgoztam, ha jól dolgoztam ha nem mindíg csak az lett belőle, hogy szép lassan rajtam kezdett el lovagolni mindenki, és a végén már mindenki helyett én dolgoztam.


Mindenhol csak kicsavarnak aztán kirúgnak ha már nem tűrök.


Miért van az, hogy elvárják, hogy bizonyítsak, bizonyítok aztán meg beletojnak a képembe vagy még le is aláznak.


Mit rontok el?


Jelenlegi melóhelyemen is az enyém a legtöbb ugrálással meg szaladgálással járó meló, és a legnagyobb felelősség is, akármi van mindíg mindennek én vagyok az oka, a többiek meg csak ülnek a számítógép előtt vagy kimászkálnak cigizni.

Én egész nap bicepszre gyúrok azok meg farpofára meg szájra


Nem keresek szarul ezzel a munkával, de azért sokszor már kezd kiborítani, hogy bármikor belémtörlik a lábukat, és gyakorlatilag addig tart csak az állásom amíg ezt hagyom.


Mit tehetnék?


Akik nálam magasabb rangban vannak azoknak is csak ugyanannyi a végzettségük mint nekem, és egyébként is betanított munkáról van szó.


Már lassan egy éve csak kopaszként kezel a saját munkáltatóm is.

Ha vannak új ötleteim bármi legyen is az még ha jó akkor is leugatnak, hogy nem úgy kell meg hülye vagy ehhez, közben meg követelik azt, hogy tegyem oda magam ahogy tudom, szóval ha passzív vagyok akkor meg azért cseszegetnek.


Ami nálam végzetes hiba azt másnál figyelembe sem veszik.


Sőt még oylan is volt, hogy valaki leváltott, ő rontotrt el valamit és engem bsztak le érte, hogy mert hogy mertem én kimenni szünetre meg miért nem én csináltam meg amikor mindenkinek jár 4db szünet a 8 órára a szerződés szerint is.


Eddig nyeltem lassan egy éven át birkatürelemmel, de mostanában úgy elkezdtem kiállni magamért amiknek a vége heves szóváltás meg fenyegetőzés lett a közvetlen felettesem részéről.


Szerintetek mit csináljak?

Váltani nem akarok mert a végzettségemhez képest jónak számít a fizetés és a munka is jó volna ha nem ilyen hangulatban kellene dolgozni.



3-4 hónap múlva jár le a határozott idejű szerződésem szerintem nem fogják meghosszabbítani sem.


Vagy mit gondoltok van még esély valahogy itt bentmaradni?



Bocs hogy hosszú lett.


2011. márc. 19. 09:56
1 2
 1/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Bocsánat, de én egy őszinte ember vagyok és szerintem téged már csak egyetlen egy dolog akadályoz meg abban hogy sikeres legyél! A munkád!!!

Találni kell egy olyan pénzkereseti lehetőséget, ahol nincs főnököd és magadnak dolgozol. Szerintem nálad ez a kulcsa a sikernek. Ha kell adok telefonszámot, hogy kinél tudsz ezután érdeklődni.

2011. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ok, de másoknak miért sikerül?

Vagy hogy csinálják?

Mármint azokra értem akik ott vannak és feljebb jutottak, nekem is csak találnom kéne valakit akire rászállok és akkor már nem én leszek a kopasz vagy mi?

2011. márc. 19. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább legyél saját főnököd és akkor jobban jársz.
2011. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

2 dolog lehetséges ha alkalmazotti ranglétrán szeretnél feljebb jutni.

1. Jó helyen vagy kedvesek veled , értékelik mit tudsz és előléptetnek. Ez az esetek 5%-a

2. Le se szarnak, a főnöki székekbe az ismerősök kerülnek, akik szart sem tudnak az alattuk levő gondokról, de kihasználják őket és ezek után felvesznek friss embereket akiket ugyanúgy ki lehet zsigerelni. Esetek 95%-a

Én ezért választottam a 3. megoldást, hogy nincs főnököm.

2011. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A helyzet most az, hogy nem állok úgy, hogy nagyon tudjak ugrálni.


Gyakorlatilag minden pénzem amit keresek folyamatban levő tanulásba megy.


Ha elbukom a melóm, akkor utcára kerülök egy hónapon belül.


Tartalékot meg nem tudok képezni, mert a lakhatás is sok, meg a tanulás is.

Félbehagyni meg nem lehet, mert kezdhetem előlről.


Szóval nem tudom, hogyan lehetnék önmagam főnöke a nullából, mindezt úgy, hogy biztosra kijövök a hónap végén a dolgokból.

2011. márc. 20. 15:21
 6/12 A kérdező kommentje:

Egyébként sem túl ismerősök akik főnökök illetve kolegák is, mert az egyik 13. kerületi a másik Kazincbarcikai, a harmadik meg Gyömrői, a negyedik meg Vajdasági.


Max úgy ismerősök, hogy ott ismerkedtek meg.

2011. márc. 20. 15:24
 7/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Necces, de még, hogy van 3-4 hónap, így nem lehetetlen, ha érdekel megoldás, akkor megadnám az egyik barátom telefonszámát és vele kellene megbeszélni, hogy van-e megoldás. Az én elérhetőségem látható + a telefonszámom/70-866-28-58/, de a barátomét ugye személyes okok miatt nem írnám ki mindenkinek.
2011. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyébként sincs semmi gond, az emberek generálják az ellentmondó hülyeségeikkel, szóval burkolt kötekedés megy.


De hogy ne lehetnék céltábla többé?

2011. márc. 20. 15:39
 9/12 A kérdező kommentje:

Mire tudnál megoldást ajánlani?

Én nem szeretnék új munkahelyet.


A jelenlegit szeretném megtartani.

Erre szeretnék tippeket kapni.

2011. márc. 20. 15:42
 10/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

"Váltani nem akarok mert a végzettségemhez képest jónak számít a fizetés és a munka is jó volna ha nem ilyen hangulatban kellene dolgozni. "

A LÉGKÖRÖN NEM LEHET VÁLTOZTATNI,

Vagy te mész vagy a légkör többi része.

2011. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!