Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor mondjuk azt, hogy van...

Mikor mondjuk azt, hogy van üzleti érzéke valakinek?

Figyelt kérdés
Üzleti érzéknek nevezhető, ha valaki pl. vaterán elad dolgokat 1-2 ezer forintos nyereséggel? Vagy csak annak lehet érzéke, aki ezzel is foglalkozik?
2011. márc. 19. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Üzleti érzéknek azt nevezzük, ha valaki alkot valami egyedit az életben, céget alapít, gyártósort fejleszt ki hozzá, üzletpartnereket szerez jó kommunikációs képességgel és nyelvtudással, majd mindezt kamatoztatni is tudja magas szinten. Ez vagyok én. Akikről te beszélsz azok a seftelők, ahhoz semmi tudás nem kell.
2011. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek konkrétan ez a lényege,de valamit kihagytál pozitív lelki beállítottság,enélkül a többi eldől,mint a dominó.


Amúgy mivel foglalkozol első?Érdekelne?Mármint,hogyan kezdted?Mi volt a motiváció?Sikeres emberek történeteit szeretem hallgatni

2011. márc. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd később ha lesz időm. De ez nem tér el a kérdéstől? Nem tudom a kérdezőt ez mennyire érdekli.
2011. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyugottan :)
2011. márc. 20. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Annak van üzleti érzéke, aki megtalálja az üzletben a számításait.


Tehát a seftelő is, ha jól seftel (a legalitása már más kérdés).

2011. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!