Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nőként lehet valaki mentősofőr?

Nőként lehet valaki mentősofőr?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne??? Ha jól végezi a munkáját,ha sikerül egy ilyen állást megszereznie akkor akár mentősofőr is lehet..
2011. márc. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A torveny nem tiltja! Attol, hogy tobb a ferfi sofor, no is lehet...meg kamionsofor nok is vannak.
2011. márc. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én egyszer jelentkeztem, és akkor azt mondták, hogy nem lehet.

Ha ugyanis egy 120 kilós beteget kell lehozni a tizedikről, azt nem fogom tudni.

Kamionsofőr voltam hat évig Olaszországban, mondtam, hogy ha egyedül tudok kereket cserélni, talán a beteg lehozatala is menne. Erre valami szabályra hivatkoztak.

De azért kérdezd meg, hátha ma már lehet. Bár nőt még nem láttam mentőautó kormányánál.

2011. márc. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem láttam még, ez a baj! :( pedig a vezetés az életem, a mentőzés is érdekel, ezt akarom csinálni...
2011. márc. 23. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség. Azért nem a punci meg a farok dönti el a cipelést. Főleg amekkora brünhildák, meg 50 kilós pasik is vannak...
2011. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezaz... ok én nem vagyok "brünhilda" 48 kiló vagyok, de tudok cipelni, ha arról van szó... meg ott aztán úgyis megedződik az ember:o
2011. márc. 23. 23:41
 7/8 anonim válasza:

Ne haragudj, de edződni nem ott kell. Vagy az első 500 beteget csak "félig viszed le"? :)

Válaszként pedig el kell hogy szomorítsalak. Mentőgépkocsivezető azért nem lehetsz, mert a munkakörben nagyobb súlyt kellene emelned, mint amennyit a munka törvénykönyve megenged egy nőnek.

2011. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem, nem ott kell megedződni, de pl apukám is egy 55kilós kis vézna hapi volt, elment mentőzni, és ott jött bele...
2011. márc. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!