Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nekem milyen munkára lehet...

Nekem milyen munkára lehet jelentkezni, mivel lenne érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Kövér,szemüveges,visszahúzódó lány vagyok, van ECDL-bizonyítványom, okj-s bizonyítványom, 2 középfokú nyelvvizsgám (meg persze érettségim)


olyanok válaszát várom elsősorban, akiknek van személyes tapasztalata is a kérdést illetően, köszönöm előre is.


2011. márc. 24. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt azért jó lenne tudni, hogy az az OKJ végzettség miről szól, vagyis mi a szakmád?
2011. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

weboldalkészítéssel kapcsolatos okj-s végzettségem van!

És nincsen semmilyen kapcsolatom, nemigazán tudom merre kezdjek el munkát keresni.

2011. márc. 24. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem. Most mi köze a kövér, szemüveges megnyilvánulásodnak a munkahely kereséshez?


1. A kövér is lehet csinos. El kell találni a ruhát, ami jól áll. + fodrász, egy szuper dögös frizura + kis smink


2. Szemüveges... Szerinted a szemüvegesek nem dolgoznak?


3. Neked iszonyatos kisebbségi érzésed van, úgyhogy ha nem vesznek fel sehová, akkor az nem a tudásod miatt lesz, hanem emiatt.


Hogy biztassalak egy kicsit :) Kövér vagyok (90 felett), de eddig senki nem találta el hogy mennyi az annyi, mert tudni kell itt kiemelni, ott eltakarni stb. :)

Mindig dögös frizurát csináltatok, inkább a fejemre terelődjön a hangsúly. Ja és szemüvegem is van. Már vannak olcsó keretek, amik nagyon jók. A lényeg pedig: mindig volt munkám, most is van. Irodai, úgyhogy tévhit, hogy mindenhová a ropi kell. Komoly munkahelyen a tudást nézik!!!! Ezt jegyezd meg!

Remélem kicsit segítettem :)

2011. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!