Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen hátrányom származhat...

Milyen hátrányom származhat abból ha nyolc órás helyett két 4 órás munkára vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés
az eddigi munkáltatóm egyesült 1 másik céggel és így egyeztek meg.tehát ugyanarra a munkavégzési helyre bejelentett munkaviszonyom lesz 2 különböző cégnél.jár-e ez valamilyen hátránnyal,vagy külön nehézséggel illetve kötelezhetnek-e az elfogadására?
2011. márc. 25. 06:26
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Hát nagyon nem értek hozzá, de ha esetleg azt mondja a vezetőség hogy na "Nikoletta" akkor jövő héttől csináljuk úgy hogy bejön 8-ra 12-ig dolgozik és mivel nincs nagy forgalom 3-ig ezért jöjjön vissza 3-ra és hazamehet 7-kor.


Nekem anno az egyik munkahelyemen pedzegették ezt a témát, én meg beintettem nekik. Nehogy már tönkreb@sszák az egész napomat!? Mert mit csináljak abban a 3 órában??? Barátnőim akkor dolgoznak, mire hazaérek megkajálni, addigra meg nem érek vissza, bevásárolni sem tudok, mert ha veszek mélyfagyasztott cuccot, vagy tejterméket akkor meg megromlik...edzeni sem tudok elmenni, mert utána meg büdi leszek....


Szerintem megint olyan van a háttérben amiről később fogod megtudni hogy ezzel szívtad meg. Amondo vagyok ha nem lenne sumákolás, akkor simán átírnák 8 órára...de ez az én magánvéleményem! (vagy esetleg szabadságolással kapcsolatosan, kevesebb szabid lesz, és a négyórásoknak nem jár ebédszünet sem...)

2011. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem osztott munkaidőről, hanem osztott munkaviszonyról kérdezett.

Szerintem nem gond, ha amúgy minden rendben.

2011. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Oké, oké, de akkor ebben az esetben sem állhat ilyennel elő a főnök, hogy na mivel két külön szerződés van, akkor mostantól így lesz?! (nem kötekedésként kérdem csak érdekel, hogy tudjam milyen jogaim vannak...)
2011. márc. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!