Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Idegenforgalmi szakmenedzser,...

Idegenforgalmi szakmenedzser, hostess? Mennyit fizet (amit én kézhez kapok)? Aki ezt dolgozza mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
elsősorban az idegenforgalmi szakmenedzser/menedzser munka érdekelne, amely azért jó mert sokmindent magába foglal ami érdekel. (rendezvény, utazás szervezés stb.)
2011. márc. 26. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Idegen forgalmi szakmenedzser büfészak, semmire nem mész vele. Max felvesznek valami szállodába recepcióra vagy szobalánynak.. Sajnos ez ilyen, én is megszívtam vele, de én szerencsére otthagytam kb fél év után a képzést.
2011. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy egy MENEDZSER büfében dolgozna. úgy tudom redezvényt szervez, utazásokat szervez, bonyolít, vagyis elég mozgalmas munkája van.
2011. márc. 26. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A büfészak nem azt jelenti, hogy büfében dolgozik..... A felesleges szakokra mondják ezt, mint pl a bölcsésszakok nagyrésze. Nem lehet velük rendesen elhelyezkedni, ha igen akkor a fizetés nem éri meg a ráfordított időt. Ne abból indulj ki ami a tájékoztatóban van leírva hogy ezt meg azt szervez, mint írtam leginkább recepciósnak vesznek fel ilyen szakkal, ha vannak jó ismeretségeid akkor kaphatsz esetleg valami jobb beosztást, de ne várj csodára.
2011. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg büfészak sajnos..
2011. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

első válaszolónak: én is otthagytam ugyanezt a képzést 8 hónap után, bár én el sem akartam kezdeni, csak muszáj volt.

szerintem se ér sokmindent ez a szakma. csak a neve hangzik jól.

2011. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!