Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnek valami diakmunkat,...

Szeretnek valami diakmunkat, de nem tudok semmit errol. Most nyaron rengeteg penzre lesz szuksegem utazashoz es par dologhoz, nem szeretnem a szuleimtol kerni mindet?

Figyelt kérdés
Angolul jol irok es beszelek, a fenykepezogepekrol (inkabb a tukorreflexesekrol) meg a tavcsovekrol mindent tudok. Tovabba fizikaban is eleg jo vagyok, de foleg a csillagaszat ami a szenvedelyem. 19 eves fiu vagyok, budapesti. Ha valaki tud mondani valamit hogy ez hogy megy, azt megkoszonnem. Leginkabb olyan munkat keresek, ahol a fenti dolgokat tudom hasznositani.
2011. márc. 28. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress neten diákmunkaszövetkezeteket, van pár. Ritkán van olyan munka, ami ezekhez az ismeretekhez kapcsolódik, úgyhogy nézd őket rendszeresen. Bár legtöbbjük egyáltalán nem is válaszol, ha jelentkezel valamire, szóval csak időpocsékolás kb.
2011. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, annyiban kiegészíteném, hogy ha valóban azt akarod, hogy kapj is munkát, akkor ne a neten keresd, hanem személyesen menj be érdeklődni rendszeresen, úgy kapsz is munkát.
2011. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, koszonom a valaszokat
2011. márc. 28. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!