Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Unicredit bank! Lakossági...

Unicredit bank! Lakossági tanácsadót keresnek, van is egy ismerősünknek ismerőse ott. Milyen ez a munka? mennyit lehet kezdőként keresni?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy az értékesítés megy ott is, de ismeretleneket kell hívogatni, vagy a bejövő ügyfélnek kell ajánlani valamit, vagy pedig telefonon a meglévőket hívni vagy ismeretleneket?


Számlavezetés, hitelezés, pénztár,értékesítés a feladat.

mennyire nehezen tanulhatóak ezek be?


2011. márc. 29. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Na akkor kérdezd meg az ismerősöd ismerősét, ő fog tudni adni neked felvilágosítást.
2011. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát kb annyira ismerem hogy telefonon beszéltünk hogy van e munkalehetőség pályakezdőnek..

Sajnos annyira nem ismerem és kb ennyit mondott el hogy ezeket kell csinálni. de nem tudom melyik fiókjukba vesznek fel ha felvesznek.


Olyanok tanácsa érdekelne akik bankban dolgoznak, tanácsadóként.

Mi a véleményük?

2011. márc. 29. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Lakossági tanácsadó = házaló ügynök.


Kevés pénzért baromi sz@r meló, mert 10-ből 9x vagy elhajtanak a francba, vagy ami mégrosszabb csöndben végighallgatják az 1 órás mondókádat és utána "majd keresnek".

2011. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

házalni nem kell.hát nem tudom...nincs olyan meló ahol minden normálisan menne,,,,

tanulni sem éri meg....

2011. márc. 29. 20:34
 5/5 Frontosa ***** válasza:
100%

A Lakossági tanácsadó nem házaló ügynök (az mobilbankár), se nem telefonos értékesítő (az a Call Center).

Egy fiókban fogsz dolgozni egy asztal mögött és a betérő ügyfelekkel (magánszemély, vállalat) foglalkozol, alapbér bruttó 180000-250000 között mozog. Bizonyos időközönként pénztárazol is. Vannak bizonyos fókusz termékek amikből nyilván értékesítened kell. Lesz alapozó oktatás, ahol az alapokat megtanulod, utána kikerülsz egy fiókba ahol a leendő kollégák segítenek az elején(ún. mentorfiók). 1-2 év alatt már elég mély tudás megszerezhető, de még akkor sem leszel minden területen profi, hatalmas mennyiségű tárgyi tudást és tapasztalatot kell magadba szívni.

Egy komoly szűrésen kell keresztül menni, írásbeli teszteken, személyes interjúkon stb.

Nagy szerencséd van ha oda felvesznek. Ne hagyd ki.

Remélem segítettem!

Ha van még kérdésed írj.

Üdv,

2011. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!