Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék a debreceni állatker...

Szeretnék a debreceni állatkertben dolgozni állatgondozóként. Merre kell elindulnom?

Figyelt kérdés
Jelenleg 21 éves vagyok, környezetgazdálkodási diplomát fogok szerezni ebben az évben, ha minden jól megy. Csalási vonás, hogy imádom az állatokat, és azt hiszem, hogy az állatokkal való foglalkozás lenne az számomra, amiben igazán örömömet lelhetném, nem csak szenvednék a picike fizetésemért (pl. nagynéném a nyíregyházi állatparkban gondozta a kengurukat). Valamint szeretnék a szülővárosomban maradni, így szerintem ez maradt az egyetlen választás. Merre kell elindulnom?
2011. márc. 30. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Van állatgondozó okj képzés. De annyira ne nagyon éld bele magad, mert állatkertbe kb akkor vesznek föl, ha üresedés van, és a verseny nagy.

Ráadásul én dolgoztam állatkertben, nem egy nagy buli. Az azért kemény meló, kis pénzért. Menj el előtte önkéntesnek, aztán majd meglátod...

2011. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, éppen ilyen OKJ-s tanfolyamot keresem, de eddig nem nagyon találtam itt a környéken. És ha valóban ennyire nem éri meg, akkor lehet nem kellene belefektetni energiát és pénzt a tanfolyamba :( Pedig annyira jó lenne.

Ilyen önkéntes munka az állatkert honlapján nincs meghirdetve. Hol kell érdeklődnöm?! Személyesen vagy elég ha e-mailt írok a titkárnak vagy az ügyvezetőnek? Ilyenkor kit kell keresni?

2011. márc. 30. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:

A személyzetist keresd, ha van e-mail, akkor ott id érdeklődhetsz.

Tényleg nem a leghálásabb meló!

Anyukám állatgondozó a Fővárosiban.

Ünnepek nincsenek felejtsd el.Dec 24. is dolgozik, mert ugye az állatoknak nem mondhatod hogy ma ünnep van, nem esztek.

A fizetés tényleg kicsi.

Valóban ritka a felvétel, itt is kihalásos alapon működik a dolog.

2011. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!