Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen dolgozni állatkertben?

Milyen dolgozni állatkertben?

Figyelt kérdés
Milyen végzettség kell?Ha dolgozott vki akkor mit kellett csinálni?Milyen elvárások voltak?Van diákmunka állatkertben?Nagy a fizikai megerőltetés?
2009. febr. 22. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

A fizetés kevés, de ha szereted az állatokat (annyira, hogy már a ketrec takarítás is örömet okoz), akkor neked való.

Én még nem dolgoztam ott (csak ott lógtam:D), de apám, keresztapám igen. Most úgy tudom el kell végezned egy tanfolyamot, vagy ezt kiváltani, pl biológus diplomával. A munka attól függ, mire vesznek fel, lehet állatot gondozni, de pl karbantartási munkát is végezni, vagy turistákat vezteni stb. amit el tudsz képzelni.

Külön elvárás olyan nagyon nincs, csak, hogy rendesen végezd el a munkád.

Diákmunka tudomásom szerint nincs állatkertben, mert egyesek még fizetnek is azért, hogy állatkertben dolgozhassanak. De kérdezősködhetsz, hátha mégis felvesznek pár hónapra.

És igen, fizikai munka része is van, hiszen az a hús nem cipeli el magát az oroszlánig...

2009. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Én még nem dolgoztam, csak szerettem volna. Amennyire tudom, egyetemistaként diákmunkára engem felvettek volna a pesti állatkertbe, tehát diákmunka van. A többi kérdésre hátha mások tudják a választ.
2009. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annál csak jobb lehet mintha emberek közt vagy :-))

Kriszti

2009. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
31%
Ha annyira szereted az állatokat, ne a fogságban élésüket támogasd. A jegesmedvék pl tutira nagyon szeretnek 35-40 fokos melegekben egy ketrecbe zárva szenvedni :):):):):):)
2009. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
1.állatápolói. 2.takarítani, állatkaját csinálni, kukoricát cipelni, stb. 3. közepesek. 4. van, meg kell keresni melyik évben melyik szövetkezet küld oda diákokat 5. attól függ.
2010. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van aki dolgozik önkéntesként a fővárosi álatkertben?
2010. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!